Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому занижені – депутати

Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому, які виставлені на продаж, занижені.

Про це одразу заявили кілька депутатів міськради під час засідання колегії, на якому обговорювався порядок денний чергової сесії.

З молотка планують відправити земельну ділянку площею 60 кв. м на вул. Бандери, 57/3 під будівлю майстерні по ремонту легкових автомобілів за ціною 30971,00 грн. без ПДВ (покупець Тетяна Статечна); земельну ділянку площею 250 кв. м на прв.Мирного, 5/4 для обслуговування аптеки та стоматологічного кабінету за ціною 95550,00 грн без ПДВ (покупець Ігор Тимчук); земельну ділянку на вул. Староміська, 26 площею 170 кв. м для обслуговування приміщення магазину ціною 94821,00 грн без ПДВ (покупець Олег Кульчицький); земельну ділянку на вул.  Проскурівська, 7  площею 101 кв. м для обслуговування прибудови до складських приміщень за ціною 138814,00 грн без ПДВ (покупець Іван Камінний); земельну ділянку на вул. Вінницька,1/10 площею 5000 кв. м для обслуговування швейного цеху та складських приміщень за ціною 1017109,00 грн без ПДВ (покупець Олександр Касько); земельні ділянки для обслуговування приміщень автосалону, автосервісу з мийкою та кафе на вул. Львівське шосе, 38 площею 450 кв. м за ціною 109544,00 без ПДВ та площею 1540 кв. м за ціною 374885,00 без ПДВ (покупець ТОВ «Авто Шанс»).

img_20160920_000155

“Що стосується землі на Львівському шосе, 38 площею 450 кв. м, то її експертна грошова оцінка занижена. Реальна вартість цієї земельної ділянки становить не менше 300 тисяч гривень”, – вважає обранець від “Об’єднання “Самопоміч” Юрій Вавринюк.

“Друзі, що ми робимо, продаючи ділянки за 900 доларів за сотку? Справжня вартість становить від 5 до 12 тис. доларів за сотку. А реалізувавши її за 900 доларів, нас не зрозуміє громада”, – заявив депутат від ВО “Батьківщина” Олег Певнєв.

Крім цього, на думку юридичного відділу міськради, частина земельної ділянки на вул. Староміська, 26 належить до території ринку, а, отже, є землями загального користування. Відповідно до ст. 83 Земельного кодексу України, до земель комунальної власності, які не можуть передаватисяу приватну власність належать землі загального користування (майдани, вулиці, проїзди, парки тощо).

Попри ряд суттєвих зауважень колегія міськради відправила проект рішення на сесію, яка відбудеться 21 вересня.

У ході обговорення також була підтримана пропозиція депутата від “БПП “Солідарність” Ірини Ковальчук. Вона запропонувала такий алгоритм вирішення спірного питання: грошову оцінку потенційної ділянки, що йде на продаж, обраховувати від десятирічної орендної ставки, яку щорічно сплачує конкретний орендар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Дивлюсь офіційний сайт Хмельницької міської ради. Порядок денний восьмої сесії міської ради, яка відбудеться 21 вересня 2016 року. Із 58-ми питань порядку денного 24 про землю (від п.34 до п.57 доповідач Чорнієвич Олександр Богданович – директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів). “Заховати-заговорити” сім ділянок – легко! Так, зрозуміло, “Самопоміч” і “Батьківщина” проти. Тоді хто лобіює таке рішення? Якась міфічна колегія? Прізвища!!! Пам”ятаєте відомий кінофільм: “Сестра! Имя”. ЗЕМЛЯаааа!

    • Так Садопомічівсці теж непоано на землях сидять.Мутять-крутять, а як тільки з ними не поділилися то трублять у дві труби.Ви визначайтеся ви до розумних чи до красивих))).Ато і хочеться і колеться!

      • В этом всем и свободовская подлая манипуляция. Речь идет про продажу земли за копейки ими. А в комменте получается самопомич что то мутит и плохие.

  2. Мутный ты какой-то, Анонимный! Скорее всего ты – БОТ?

  3. Чернылевский подлый БЮТовский трус выходи тебя спалили

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.