Симчишин погодився звітувати за стандартами “Чесно”

Міські голови Тернополя, Хмельницького та Івано-Франківська звітуватимуть за стандартами руху “ЧЕСНО”.

Про це повідомляє офіційний сайт руху.

“Ми ставимо собі за мету змінити стандарти звітування мерів. Стаття у комунальній газеті, яку рідко хто прочитає, чи буклет, який можна знайти тільки у міській раді, – це не той формат, який підходить громадянам. Мер має бути відкритим і не боятися звітувати про свою роботу. Публічність влади піднімає рівень довіри громадян”, – пояснила координатор кампанії “Стеж за грошима” Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

“У звіті за 100 днів мер порушив багато проблем, одним із найважливіших було питання аудиту комунальних підприємств. У річному звіті хочемо побачити, що зроблено в цьому напрямі. Також важливо дізнатися, що мер планує зробити для розвитку міста у наступному році”, – зазначив координатор ЧЕСНО на Хмельниччині Олег Черненко.

Після публічного звітування активісти ЧЕСНО проаналізують, чи виконують мери свої передвиборчі обіцянки, а також, чи правдиву інформацію вони подали у звітах. Моніторинг місцевої влади здійснюється в рамках кампанії “Стеж за грошима”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Так до того звіту ще як до неба рачки. Майже 3 місяці.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.