Екс-заступниці губернатора Хмельниччини присуджено премію за розбудову України

Кабінет міністрів України присудив Премію голові правління громадської організації “Тепло рідних сердець Лесі Стебло за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Про це сказано у розпорядженні КМУ від 14 вересня №671.

Зокрема, уряд відзначив пані Стебло “за національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності і територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях”.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з “Фейсбуку”

Розмір Премії Кабміну становить 50 тис. грн.

Загалом, Кабінет міністрів України присудив 18 Премій за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Як відомо, Леся Стебло після Революції гідності працювала на посаді заступникв голови-керівник апарату Хмельницької облдержадміністрації.

7 липня 2015 року її було звільнено із займаної посади.

Наразі пані Стебло очолює Хмельницький міський центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 49

 1. ужас-судя по всему опять неплохо устроилась

  • Кошмар…куди ж ми котимось???

  • Що тут дивного ? Через цю морду Лесі Стебло пройшло стільки сперми що можна цілу ферму свиней відгодувати.

  • Що ж туту незрозумілого? Коли вона ще була на посаді в ОДА саме в її посадові обов’язки входило робити такі подання АП. В той час вона (очевидно) “подружилася…” з відповідними посадовими особами там і ось результат… Нажаль, починаючи з Кравчука, майже усі почесні звання та нагороди у нас на Україні просто “виторговувалися” … тим чи іншим чином (місцем).

 2. Офигеть…….. Каким местом заслужила? Будучи зам губернатора вынуждали предпринимателей собирать деньги и имущество, которое она отвезла в АТО. Интересно кто подписал представление? Не губернатор ли?

  • Судячи по новому місцю роботи, вона вже у іншому таборі

   • А як же попередній табір? Просто пішла туди де більша вигода? За що ж нагорода? За продажність?

  • Прикинь, це “місце” 100 тис.км. від’їздило. А взагалі, таке “місце” є в кожного, такщо карту в руки і вперед, в АТО.

   • Ну да да. Вместо того чтобы работу делать на рабочем месте и поручить отвезти собранное людьми в АТО другим волонтерам, сама ездила. Пиариться то надо ж. А на работе мозги напрягай, идеи по развитию подавай. А где их взять? Нет их в голове. Лучше поехать. Да и народу туда поездило позаслуженней и не пиаряться и награды не требуют.

  • Навряд чи губернатор таке підписав. А от нагороди заслужили ті підприємці, які гатили великі гроші щоб підтримати бійців на фронті і зігріти людей на майдані і прості люди, які відривали останнє для майдану і бійців. А не ті які вже другий рік піараться на біді. Стидоба.

 3. ЦІЙ СТЕБЛО ТРЕБА ДАТИ ЗВАННЯ “ТА ЩО НАЙБІЛЬШЕ ВКРАЛА”… ПІД ЧАС РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ КРАЛА ВАРЕННЯ ТА ІНШІ ПРОДУКТИ ВЕЛИКИМИ ПАРТІЯМИ…ПОТІМ НА ПОСАДІ КЕРІВНИКА АПАРАТУ БРАЛА ГРОШІ ВЕЛИКИМИ СУМАМИ… ЗА ПАРУ РОКІВ СТЕБЛО ПОБУДУВАЛА ВЕЛИКИЙ БУДИНОК ТА КУПИЛА ДЕКІЛЬКА МАШИН… А ТУТ ЩЕ ПРЕМІЮ ОТРИМУЄ ЗА”ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ”…ЗНУЩАННЯ НАД СПРАВЖНІМИ ПАТРІОТАМИ–ІНАКШЕ НЕ СКАЗАТИ!!!

 4. А я, цю людину знаю більшу частину життя! Кумедно читати ці коментарі про хати, машини, крадене варення… . Справжніх брудом заливаєм, а перевертням Україну під ноги кидаєм… .

  • А МОЖЕ ТИ ЛЕСЯ А НЕ ВІКТОРІЯ… —НЕ СОРОМНО ДАЛІ КРАСТИ!!!! ПРО ВКРАДЕНЕ СТЕБЛО МОЖЕШ ВЗНАТИ В ГАЛИНИ ВІКТОРІВНИ ГУЛКО… ВОНА ЗРОБИЛА З СТЕБЛО ТЕ КИМ ВОНА Є.. А ЗАРАЗ СТЕБЛО НЕ ВІТАЄТЬСЯ З ГУЛКО…

   • То пані Гулко зла, бо Стебло не поділилась

   • А хто така Галина Вікторівна?чим їй так зобов’язана Леся?Леся Стебло досягла своїх висот лише завдяки собі, своїй праці.Якщо ГВ така класна, чому не зробила такої кар’єри, чому не чути про її досягнення. Може замість того, щоб сидіти на НГП ,краще щось зробити корисне? Але нащо напрягатись? Пальцями по клавіатурі легше тарабанити.

    • які висоти? ви що маку наїлись? на брехні і крадіжках, на чужих грошах висот не досягають!

    • Яких висот ? Сосала сперму у свободівців ? Леся ти хоч себе в зеркало бачила ?

  • З Ваших слів, НЕ побудувала будинку, не придбала фуру(вантажний автомобіль) не має легкового авто…

 5. А якже Таня Юзепчук,Вiкторiя Дзяна,Середюк(яка весь час в АТО?)I багато iнших,достойних нiж Стебло. Потрiбно вмiти. Жаль!

  • Валя Базилюк зробила в сто раз більше ніж Стебло. Хто її подав на нагороду? Може вже досить. Всі працюють, а ця всюди свій фейс пхає.

  • таня юзепчук з кагорти лесі стебло…була бідна аж синя а зараз має дорогий телефон та ходить в перукарню мало не щодня… нехай не каже що за пенсію 1000 гривень.!!

 6. Молодець Леся Стебло! Щиро вітаю! І ще щоразу диву даюсь, скільки у вас, шановні коментатори, злості та жовчі. Закидати брудом під ніками *анонімів та *небайдужих – це так по-нашому, авжеш, шановне панство? Як би там не було, а як на мене, справжня причина вашого гнилого скигління – звичайна .. заздрість? Ні? Не давить жаба, що не побудував/ла будинку, не придбав/ла й собі автомобіля?.. Заспокойтеся вже, як такі патріоти,і самі щось робіть, а не розводьте це словоблудство тут!

  • А чомуж у нього такий нік? Певно, тому що злидень він і є злидень.

  • Пане Злидню ви що написали? По вашому треба хвалитись що на крадені гроші придбані автомобілі, куплене житло, комфорт! Ви пропонуєте всім красти і отримувати за це нагороди?

   • В жодному разі! Де саме Вам, шановний аноніме, видалось, що я закликаю красти і отримувати за це нагороди?? Натомість прошу у Вас надати факти та докази, а не розкидатися голослівними обвинуваченнями під забралом анонімності!

  • злидень-ти напевно брат лесі михайло…. да..раніше ви злиднями були а тепер стали багатіями (за чужі гроші)..за три роки дорвавшись до політичного корита ви збільшили свої статки в сотні разів та набразися земельки на всю рідню… РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ ЗРОБИЛА З ІВАНА ПАНА…ОБІДНО ЗА ТИХ ХТО ДІЙСНО ХОТІВ ЗМІН НА КРАЩЕ!!!

 7. Леся! Щиро вітаю!!! Молодець! Так тримати! Справжні патріоти – ось основа нашої України. І не потрібно звертати увагу на заздрість продажних лораків, вічне скиглення гречан та заздрість безграмотних анонімів. Хмельничанка Галя, залиште координати, підкину вам варення Якби ви ви зробили хоч маленьку долю з того, що робить ця людина.. Та де вам, обговорювати – це ж набагато легше

  • Патріоти мають бути чесними, а такі як Стебло використовують людей, їх почуття для власної наживи. Ганьба такій нагороді.

 8. Ні, не Стебло премію давати, а АНОНІМУ ! За змістовні коментарі! Де набралися отрути? Вареня?..

 9. “За особливі досягнення молоді у розбудові України”??? Не можу зрозуміти, до чого тут Стебло!? Які досягнення? Цікаво, хто ініціював це питання перед кабміном і за які заслуги?

 10. Стебло коли-небудь працює на своєму робочому місці за яке отримує зарплату? Чому їй можна не ходити на роботу днями і тижнями? Чому їй можна не виконувати свої обовязки і отримувати зарплату? Як це так? Щей нагороду дали за те що вона прогулює? Позор тим хто дає таким людям такі нагороди.

 11. На премію вона сама себе подала точніше го тепло рідних сердець. Красава!!! Цинізму не має міри

 12. з кожної гривні зібраної псевдоволонтерами в Хм5льницьку на АТО йде тільки 10 копійок, а ця мадам неофіційно курує від свабоди цю лінію, от і мутять а в києві дурні щей премії дають

 13. Чт-то уже сомнение берет, что эти Стебло и иже с ними патриоты. Добро делается тихо, не для саморекламы, не для личной выгоды. Эти стебло дорвались до власти зарплаты подняли себе до 20 тысяч лезут в каждый телевизор. Для кого они делали добро? Для себя. Для себя власть вырывали чтобы себя рекламировать себе награды брать себе зарплаты увеличивать.
  Зависть здесь нипричем. Хочется справедливости.

  • Уважаю людей помогающих ато не ради рекламы себя и не ради наград для самих себя выбитых.

 14. Леська дурна. Мала повагу від людей поки люди не взнали яка вона. Трудись собі. Ні їй все мало. Тепер стеблом можуть називати всіх нечесних і наглих.

 15. Оце патріотизм! Саму себе нагородити!

 16. Не палаю коханням до ЛесI,але щось то вона робить! Отримала-молодець! Отримайте Ви!Знаю точно,коли вона робила в ОДА допомагали всI управлiння,а возила вона. Нехай би писала,як Оксана Радушинська,за кожну допомогу,по прiзвищам. Розпочни Леся з ОДА,тодI це буде правильно!

  • В ода вона працювала але нічого не робила , а тільки Їздила. А зарплата була велика. Інші за неї робили її роботу. Рахуєте це правильно?

 17. Все що Леська робить тільки ради дикого самопіару і ради влади.

 18. скільки ж яду в цих коментаторів. для об’єктивності треба було б у бійців, до яких вона по кілька разів на місяць їздить попросити коментарі. але їм трішки не до цього.

 19. БАНДЕРА ПІДЕРАС ! СТЕБЛО ГІДНА ПІДЕРАСІВ !

 20. Це не яд,це наболiдо. Сама непорядна заступниця була. В очI сюсюкала,а поза очI займалась плiтками. Там багато всього було.Цiкаво чи живе з чоловiком? Нормальний,якби взнав тiкав би. Нехай сидить тихо,бо буде лихо!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.