Правління Асоціації міст України підтримало Славутську міську раду по судових позовах

Вчора у Київській міській раді відбулося засідання Правління Асоціації міст України. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

У порядку денному було розглянуто питання врахування інтересів місцевого самоврядування в проекті Закону України “Про Державний бюджет України”, про стан підготовки до опалювального сезону 2016 — 2017 років, про Стратегію розвитку регіональних відділень АМУ, про судовий захист прав органів місцевого самоврядування щодо компенсації перевізникам витрат на пільгові перевезення окремих категорій громадян та інші поточні питання Асоціації міст України.

Правлінням одноголосно було прийнято рішення підтримати Славутську міську раду по судових позовах з питань:

фінансування професійно-технічних закладів містами України (справа № 826/14219/16, судовий розгляд справи призначено на 01.12.2016 р), фінансування пільгового проїзду окремих категорій громадян (справа № 826/8975/16, судовий розгляд відбувся 22 вересня 2016 р. До 01.11.16 буде винесено рішення), та зобов’язання КМУ фінансувати заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території спостереження, в розмірі збору, який сплачується відповідними об’єктами атомної енергетики (справа № 826/13358/16, судовий розгляд справи призначено на 17.10.2016 р. ).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.