Екологи ОДА пояснили: скасувати дозвіл на спецводокористування для акумуляторного заводу може суд

Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА заявив, що на 27 вересня не отримував результатів перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Мегатекс Індастріал» (Старокстянтинів) та подання Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області щодо аналювання дозволу на спеціальне водокористування.

Так відреагував директор департаменту Сергія Вавринчука на інформацію, що вийшла на НГП.

“Розгляд питання аналювання дозволу на спеціальне водокористування ТОВ «Мегатекс Індастріал» може бути здійснено за зверненням департаментом екології та природних ресурсів з позовом до адміністративного суду. Окрім того, відповідно до Положення Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, за матеріалами перевірки екоінспекція може сама звернутись до суду з позовом про аналювання дозвільного документа”, – зазначається у заяві департаменту екології ОДА.

eco

eco2

 

Як писав НГП, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області встановила перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми. За це екологи нарахували акумуляторному заводу у Старокостянтинові 25,5 тис. грн збитків за порушення природоохоронного законодавства.

5 вересня депутати Старокостянтинівської міськради провели позачергову сесію, присвячену діяльності акумуляторного заводу.

За відомостями відкритих реєстрів, ТОВ «Мегатекс Індастріал» є дочірнім підприємством ТОВ «Мегатекс», яке знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області. Засновником обох компаній є Юрій Шапран, депутат Донецької обласної ради від Партії регіонів.

За даними сайту ОРД, Юрій Шапран є партнером колишнього першого віце-прем’єра команди Януковича Сергія Арбузова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.