У Старокостянтинові депутати вдруге “провалили” сесію по акумуляторному заводу

Депутати Старокостянтинівської міської ради не зуміли конструктивно провести позачергову сесію, присвячену питанню діяльності акумуляторного заводу ТОВ “Мегатекс індастріал” та екологічної безпеки міста.

П’ять годин дискусій завершилися тим, що мер Микола Мельничук закрив сесію. Його юридичний відділ дав оцінку п’яти сесійним проектам, наголосивши, що вони суперечать природоохоронному законодавству та перевищують повноваження органу місцевого самоврядування.

Фото "Першої міської газети"

Фото “Першої міської газети”

Зокрема, пункти проектів рішень зводилися до: ініціювання звернень перед обласним департаменту екології та природних ресурсів, аби ті клопотали про відкликання дозволів на спецводокористування від 10 березня 2016 року №1068 і на викидид забруднюючих речовин в атмосферне повітря; до Кабміну і РНБО з метою оголошення території міста Старокостянтинів зоною надзвичайно екологічної ситуації; провести незалежну експертизу щодо впливу діяльності акумуляторного заводу ТОВ “Мегатекс індастріал” на екологію та здоров’я мешканців міста.

“Якщо ми все закриємо у місті (маються на увазі, промислові підприємства – НГП), тоді треба йти аборигенами”, – відреагував на закиди окремих осіб міський голова.

Крім цього, частина депкорпусу і громадськості негативно відреагувала на результати проведеної перевірки ТОВ “Мегатекс Індастріал” Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області, яка виявила перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми.

На позачергову сесію прибув командир 46 батальйону спецпризначення “Донбас” В’ячеслав Власенко. Він підтримав ТОВ “Мегатекс Індастріал”, якому належить місцевий акумуляторний завод, заявивши, що протягом останніх двох років працівники цього підприємства закупили бронежелетів і бронетехінки для військовослужбоців, котрі у зоні АТО, на 7,5 млн. грн.

“Уявіть, скільки життів солдатів вдалося зберегти. І що тепер їх (керівництво “Мегатекс Індастріал” – НГП) розірвати на чиюсь догоду?” – запитав боєць.

Також за повідомленням представників Державної екологічної інспекції в області, ТОВ “Мегатекс Індастріал” до 15 вересня має час, щоб усунути всі порушення, що вказані у приписі екологів.

За відомостями відкритих реєстрів, ТОВ «Мегатекс Індастріал» є дочірнім підприємством ТОВ «Мегатекс», яке знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області. Засновником обох компаній є Юрій Шапран, депутат Донецької обласної ради від Партії регіонів.

За даними сайту ОРД, Юрій Шапран є партнером колишнього першого віце-прем’єра команди Януковича Сергія Арбузова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Був такий собі покійний нині пан Чечетов, що одного разу сказав крилату фразу ”Развєлі как котят ” . Отак і сьогодні не байдужу частину містян розвели ці досвідчені ” політики ” . Долучили традиційний нині ресурс – працівників заводу (Провести аналогію з минулим засіданням по тарифам, то там були працівники ЖЕКу). І навіть шановного всіма комбата запросили. Пригадується мені, що пан Ахметов, наприкінці 13 та на початку 14 років теж насильно на мітинги ганяв і шахтарів і металургів, виторговуючи пару жирних міністерських посад у нової влади, і чим все це закінчилось? Так, війною. І у нас в місті війна, замість того, щоб порозумітись і робити благі справи на користь громади. І за мера і за депутатів голосували люди, і це потрібно всім чітко усвідомити. Бажано би було шукати компроміси, що обєднують людей. І це стосується всіх, і депутатів, що мають свою власну думку, і особливо мера, що має великий досвід керування містом. Життя йде і багато що змінюється. Це потрібно усвідомити панове керівники та депутати. Щодо виступу директора заводу то замість того, щоб повинитись і признати помилки та запевнити присутніх в бажані усунути виявлені порушення, то він почав розповідати про піар деяких депутатів (це певне тих хто інформував про виявлені порушення), повчати. До чого це. На цей раз досвід взяв своє. Ніякого рішення не прийнято. Це нікому не на користь. Очікуємо продовження…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.