«Обозреватель»: генерал Семенишин пролобіював собі наказ про … відрядженні в зону АТО

Інтернет-видання «Обозреватель» опублікувало статтю про те, як керівництво головного управління Національної поліції в Хмельницькій області “гарячково шукає способи розрулити скандал, пов’язаний з розкраданням палива для бійців АТО протягом 2015-2016 рр”.

Зокрема у ній йдеться про те , що «23 вересня начальник ГУ НП в Хмельницькій області Микола Семенишин зібрав усіх начальників районних управлінь поліції області і провів з ними нараду. На так званій колегії було піднято питання про розкрадання палива і грошових коштів, в яких викрили керівництво главку області.

Генерал поліції 3-го рангу Семенишин запитував у своїх підлеглих, чому ті дають свідчення, які можуть вплинути на слідство. Під “показаннями” малася на увазі інформація начальників райуправлінь, які підтверджують слова Генерального прокурора України Юрія Луценка про розкрадання палива.

Мабуть, крісло начальника під Миколою Семенишину захиталося. Сам він стверджує, що знати не знав про скандал з паливом. В інтерв’ю журналістам Микола Олександрович заявив, що на момент викриття в розкраданні свого заступника Володимира Гонтаря (очолював у той час управління матеріально-технічного забезпечення), він був у відпустці.

Виходить, що злочин “виникло” і сталося відразу, а Семенишину, як керівника, не доповіли, і він не знав, що тонни палива йдуть наліво. Чи може начальник облуправління не знати, що відбувається у нього в “господарстві”?

За інформацією джерел, Семенишин відчув себе дуже “некомфортно” в результаті скандалу навколо розкрадання палива для АТО. Ви здивуєтеся, яким чином він вирішив вступити до прагненні уникнути відповідальності – пролобіював собі наказ про … відрядженні в зону АТО. Правоохоронці стверджують, що генерал напевно запланував сховатися на період проведення перевірки та, до того ж, отримати статус учасника бойових дій».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Якби ж він (читай воно) на передову поїхало в зону АТО, а не в тепленькі приміщення на блокпостах…., а так хлопці на передовій – гинуть, а цей __ ___ ___ наживався завдяки посаді. Їх удвох з В. Гонтарем засудити до реальної міри покаріння, позбавити звань і відправити на передову. Ні честі ні гідності у обидвох…, хенерал б__дь. По законам військового часу, за такі речі потрібно – до стінки!

    • Как-то так получается с этой ситуации: НАС БЫЛО СЕМЕРО, Я И МОЙ ДРУГ ШЕСТЁРКА…. Посмотрите как они дальше начнут друг друга вкидывать….

  2. Вот поэтому и не вводят военное положение – отвечать будут мелкие стрелочники, которые якобы забыли взять с собой талоны на бензин и продовольствие…………………

  3. Сумнівів, що справа замовна вже фактично нема. І стоять за цим парочка депутатів-перебіжчиків які завжди в партії влади яка би це влада не була.

  4. Це Юра замовний жополиз .

  5. Навіть після цього скандалу, коли керівництво ГУНП розкрадало паливо і відмивало гроші через ПП, які виділяються на харчування для бійців роти патрульної служби поліції “Богдан”, останні знову власними силами їздять по волонтерах та випрашують продукти харчування. Оскільки, як виявляється, грошей на харчування в Хмельницькому ГУНП не має і ніколи не було. Кожен працівник, який вирушає в зону АТО, забов’язаний сам для себе знайти картоплю, моркву, буряк, закрутки, консерви, м’ясо і т.д.

  6. При чому тут “родичі гарбузові “- морква , буряк ,і т.п. , коли йде мова за паливо ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.