У Старокостянтинові громада вимагає закриття акумуляторного заводу – ЗМІ

Cьогодні у Старокостянтинові відбувся мітинг, на який зібрались люди, обурені забрудненням від акумуляторного заводу.

Як повідомляє перша міська газета, під стінами міської ради зібрались декілька сотень невдоволених жителів міста, які звинуватили міську владу у спричиненні екологічної катастрофи. Люди принесли під мерію шини і вимагали негайної реакції з боку контролюючих органів.

“Це ці двоє – секретар ради Степанишин і мер Мельничук привели сюди це екологічне лихо. Це вони дали “добро” на відкриття акумуляторного заводу і на них лежить відповідальність за те, що трапилось”, – зазначив у своєму виступі житель мікрорайону другого вокзалу Віктор Бабій.

Фото "Першої міської газети"

Фото “Першої міської газети”

На мітингу були присутні громадські активісти, депутати місцевої ради.

“Саме місцева влада повинна захищати мешканців міста і дбати про їхню екологічну безпеку. Жодні економічн показники не є виправданням того, що під загрозу поставленне життя людей. Ніхто не поверне здоров`я тим людям, які сьогодні п`ють брудну воду і дихають забруненим повітрям”, – звернувся до людей депутат Олександр Афанасьєв.

В свою чергу депутат Степан Полупан перерахував людям порушення, які були допущені на акумуляторному заводі і досі не є усуненими. “Чому ми маємо дихати забрудненим повітрям, поки на заводі три місяці ставитимуть потрібні фільтри!” – обурювався депутат.

Громадський активіст Микола Хіцінський нагадав присутнім ті часи, коли влада Старокостянтинова дбала про мешканців міста, наголосивши, що ці часи давно минули.

Врешті-решт на мітингу прийняли резолюцію і закликали людей бути присутніми на сесії міської ради 29 вересня, де депутати мають прийняти рішення, яке стосується ситуації, що склалась на акумуляторному заводі.

Також на зібранні було оголошено про те, що це не остання акція і дуже скоро, якщо контролюючі та правоохоронні органи не відреагують на ситуацію з підприємством буде зібрано повторно акцію більших маштабів та вжито радикальніші методи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.