Екоризикові підприємства Хмельниччини дали бюджету понад 16 млн. грн податку

З початку цього року від екоризикових суб’єктів господарювання Хмельницької області до бюджетів усіх рівнів надійшло  16,1 мільйона гривень екологічного податку, що більше від запланованого на 7 мільйонів гривень. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

Темпи росту екологічних платежів у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 150 відсотків.

Згідно розподілу коштів із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло  12,9 мільйона гривень екологічного податку, до державного бюджету – 3,2 мільйона гривень.
На сьогодні у нашому краї платниками екологічного податку є понад 2 тисячі підприємств. Їх статус визначений статтею 240 Податкового кодексу України, У загальних витратах підприємств, установ та організацій області левову частку становлять поточні витрати на охорону природи, пов’язані з експлуатацією і обслуговуванням засобів природоохоронного призначення, а також капітальні інвестиції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Точно! Необхідно побудувати ще кілька акумуляторних заводів (як в Старокостянтинові), нехай роками зливають воду зі свинцем прямо на землю. За те податок відповідний платять і наповнюють місцеві бюджети! Дійсно, “капітальні інвестиції” в наше майбутнє! Ура товаріщі!

  2. Нехай розкажуть скільки не сплочують ! Скільки приховують! Скільки договорняків між начальниками податкових інспекцій! А 16 міл. Це капля в морі…… із 5 сіл можна такі податки “чесні” зібрати……
    Не пишіть пургу …. бо це смішно….
    Краще напишіть що податківці нічого не роблять і кришують тих хто не сплочує мільйони……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.