Фірма Галкіна програла торги з різницею 1 тис. грн маловідомому харківському ТОВ на закупівлю електромобіля для терцентру

Комунальне управління “Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” провело електронні торги з придбання електромобіля.

Як повідомляє система “Прозорро”, заявки на участь подали два учасники: ПП “Автоцентр “ЛИГА-ІІ” (Хмельницький) з пропозицією 405 тис. грн і ТОВ “Екомобілі” (Харків) – 404 тис. грн.

Замовник зупинився на дешевшій ціновій пропозиції. Тож харківська фірма має поставити до Хмельницького електромобіль не старіше 2013 року випуску.

Його складові комплектації: батарея – літій-іонна; життєвий цикл батарей – до 8 років (при заряджанні до 80% до 10 років; запас ходу на повному заряді – до 200 км.

Максимальна швидкість автівки з електричним приводом має бути 145 км/год.

Однією з умов тендерної документації замовник прописав наявність у постачальника офіційної станції сервісного обслуговування у Хмельницькому. Наразі невідомо, чи є у ТОВ “Екомобілі” такі станції.

Натомість  ПП “Автоцентр “ЛИГА-ІІ”, яке належить депутату Хмельницької міськради від БПП “Солідарність” Григорію Галкіну, активно працює у напряму популяризації електромобілів. Зокрема, у Хмельницькому фірма встановила 6 електрозаправок і до кінця року планує ще 19.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, харківське ТОВ “Екомобілі” засноване місцевим мешканцем Джамалдіном Ефендієвим у квітні 2015 року. Директором є Василь Невмержицький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Як же переживе це Григорій Якимович)) ой, прийдеться сси-мчишину ще пару зем ділянок виставити на “конкурс”, де знову ж переможе Галкін. Коли вже він нажереться….? За часів Мельника стільки нерухомості і зем ділянок вимутив, що деякі депутати просто “маленькі злодюжки” в порівнянні з ним.

  2. Бач Гришо, яка фігня. Хотів “сонцесяйний” двох депуатів задовільнити а вийшло лише одного. Мабуть ще молодий, досвіду замало.

  3. Ще один плюс владі, бо все чесно і прозоро , а безтолкові майстри поносу вже не знають, що писати.

    • Красава. Все місто бачить зміни і роботу Мера, а 3-4 пердуни в калюжу сруть у всіх темах. Напевно це ті, кого від корита відірвали.

      • Що ж там бачать? Я і раніши все це бачив. хіба що в менших масштабах бо грошей не було стільки у бюджеті. може ти тільки недавно з села приїхав? Почав бачити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.