Фонд держмайна оголосив конкурс на заміщення вакантної посади керівника ПАТ «Хмельницькобленерго»

Фонд держмайна оголосив проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників ПАТ «Черкасиобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго» і ПАТ «Хмельницькобленерго».

Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Згідно з оголошеннями, розміщеними на офіційному сайті ФДМУ, заяви та конкурсні пропозиції приймаються у строк до 23 вересня 2016 року за адресою: 01601, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9 кім. 617 (тел. 200-36-48, 200-35-32) або на електронну адресу mila1@spfu.gov.ua або irin@spfu.gov.ua.

Конкурсний відбір керівника ПАТ «Хмельницькобленерго» відбудеться 20 жовтня 2016 року.

Як писав НГП, 29 липня акціонери ПАТ “Хмельницькобленерго” не зуміли обрати генеральним директором Олександра Шпака, який з 1998 до березня 2016 року керував цим підприємством.

Натомість іншим рішенням акціонери продовжили Олегу Козачуку термін перебування на посаді виконувача обов’язків генерального директора державного монополіста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Поки в ПАТ “Хмельницькобленерго” проблеми з керівництвом, воно продає електроенергію неналежної якості. У мене в будинку така проблема з червня ц.р. Ось зараз 254 вольти напруги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.