Акціонери не допустили другого “пришестя” Шпака на “Хмельницькобленерго”

Акціонери ПАТ “Хмельницькобленерго” не зуміли обрати генеральним директором Олександра Шпака, який з 1998 до березня 2016 року керував цим підприємством.

Як стало відомо “Незалежному громадському порталу”, це відбулося під час позачергових загальних зборів «Хмельницькобленерго» 29 липня. Для позитивного рішення забракло голосів.

Іншим рішенням акціонери продовжили Олегу Козачуку термін перебування на посаді виконувача обов’язків генерального директора державного монополіста.

Як писав НГП, у порядку денному позачергових загальних зборів «Хмельницькобленерго» 29 липня стояли питання про припинення повноважень тимчасово виконуючого обов’язки Генерального директора Олега Козачука і обрання на цю посаду Олександра Шпака.

Довідково. Фонд державного майна планує виставити на продаж 70% акцій компанії “Хмельницькобленерго” у жовтні-грудні 2016 року. “Хмельницькобленерго” займається постачанням електроенергії споживачам Хмельницької області. 2015 року компанія збільшила чистий прибуток на 50% порівняно з 2014 роком – до 38,9 мільйона гривень з 25,9 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Нехай йде на пенсію ! Дорогу молодим !

 2. Прибуток зріс на 50%!
  А скільки разів з 2014 збільшували вартість електроенергії?
  Порахували?

 3. Назва статті говорить про позицію та симпатії автора. Я за те, щоби керівник підприємства був родом з Хмельниччини. Тут має проживати його родина. Нічого доброго від “ЗАЙД” не очікуйте!

 4. Підтримую попереднього коментатора.
  Найбільша допомога воїнам АТО здійснювалась підприємством саме під час керівництва Шпака. Немає жодного волонтера, якій би не отримав допомоги, звертаючись до даного підприємства.
  Така його позиція – підтримувати земляків, часом з власної кишені.
  Чи маємо коротку пам’ять?

 5. Він не зі свого кармана підтримував, а працював на себе щоб втриматись в кріслі, гра на публіку.Хитрий старий злодій!!!!!!!!

 6. Цікаве питання: не хватило голосів. Усі питання зборів вирішуються позицією уповноваженоі особи Фонду державного майна, у якого зосереджено 70 % голосів. Вибори генерального директора в порядок денний було включено додатково. Для цього потрібно не меньше 5% акціонерів, що скоріше і було. При цьому підтримки від ФДМУ не було. І як наслідок, результати голосування. Тобто король хотів ще раз на трон, але його там ніхто не чекав.
  Було б ярмо, шия знайдеться

 7. Обласній владі, депутатам, територіальним громадам потрібно прикласти всі зусилля, щоб обленерго передали в обласну комунальну власність! Від вартості електроенергеії залежне все населення нашого краю, його матеріальний стан і т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.