Шпака хочуть повернути у крісло гендиректора «Хмельницькобленерго»

На сайті публічного акціонерного товариства «Хмельницькобленерго» є інформація про внесення змін до порядку денного  позачергових загальних зборів ПАТ «Хмельницькобленерго», котрі мають відбутися 29.07. 2016 року.

Серед переліку поточних питань є й питання про припинення виконання обов’язків Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» та  обрання Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго».

У пропонованому проекті рішення говориться:

«18. Прийняття рішення про припинення виконання обов’язків Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго».

 1. Припинити тимчасове виконання Козачуком Олегом Івановичем обов’язків Генерального директора ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з моменту прийняття даного рішення загальними зборами акціонерів ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».
 2. Припинити повноваження тимчасово виконуючого обов’язки Генерального директора ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» Козачука Олега Івановича та відкликати тимчасово виконуючого обов’язки Генерального директора ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» Козачука Олега Івановича з моменту прийняття даного рішення загальними зборами акціонерів ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».
 3. Обрання Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго».
 4. Обрати Шпака Олександра Леонідовича Генеральним директором ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».
 5. Вважати повноваження Шпака Олександра Леонідовича на посаді Генерального директора ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» дійсними з моменту прийняття загальними зборами акціонерів ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» рішення про його обрання, зі строком повноважень у відповідності до статуту ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Королюка теж потрібно повернути…. не справляються нові кадри із роботою!!

 2. Особисто мав нагоду спілкування зі Шпаком. Людина, фахівець і господар з великої літери!

 3. На свою голову придбав нежитлове приміщення у цокольному поверсі житлового будинку, тому для отримання дозволу на підключення електроенергії прийшлось більше пяти місяців бігати з Обленерго до міського РЕСу здаючи різні чи то потрібні папірці. Дільничий інспектор РЕСу сказав, що пять місяців це ще добре, оскільки дехто роками добивається підключення світла. На свїй шкурі відчув “реформи” у цій галузі.

 4. Скажіть, коли молодим ставати фахівцями, якщо старі діди будуть сидіти поки їх не винесуть в перед ногами. З Шпака вже пісок сипиться давно, мав би совість старий корупціонер. Сиди вдома і не рипи.

  • Шпак О.Л. – Профессіонал і шановна Людина.
   Якщо Ви “анонім” нічого в цьому житті не досягли, і коли Вас винесуть вперед ногами, ніхто вас не згадає, то “сиди і не рипи” сам!!!!!

 5. Ця галузь є, була та й буде завжди монопольною, тобто корупційною на кожному кроці, де з кожного споживача будуть щось віджимати. Недарма Шпак бажає повернутись до ласого корита, яке є фактично золотим.

 6. ШПАК ЩОСЬ ЩЕ НЕ ВСТИГ ДОБРАТИ, ТО НЕ ТРЕБА ЗАВАЖАТИ В ЦЬОМУ ТАКІЙ ДОБРІЙ ЛЮДИНІ, НА ВАШИХ СТАТКАХ ЦЕ НЕ ПОЗНАЧИТЬСЯ, А ЙОМУ ТРЕБА. ТО ХАЙ МАЄ.
  КОРОЛЮКА ПОВЕРНУТИ НА ЗАВОД ВЗЯЛАСЯ ГАЗЕТА ПОДІЛЬСЬСЬКІ ВІСТІ І НІХТО ЦЬОМУ НЕ ПОМІШАЄ, НІ СУДИ, НІ ПРОКУРОР, ЯКЩО ВІН НАВІТЬ ЩЕ ЧИСЛИТЬСЯ НА РОБОТІ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.