До Громадської ради при Хмельницькій ОДА претендує 158 організацій

До Громадської ради при Хмельницькій ОДА претендує 158 організацій, яких допущено до засідання установчих зборів, які відбудуться 23 лютого.

Про це зазначено у публікації НГП “Сісти поруч з губернатором, або Громадську раду замовляли?”

При цьому кількість визначених місць у Раді обмежена урядовою постановою №996 і становить не більше 35.

“Роль більше сотні організацій зводиться до того, аби провести до громадської ради необхідних 35, з якими буде зручно губернатору. Я не розумію, що робитимуть у раді, до прикладу, 22 громадських організацій з Шепетівського району або десяток — з Волочиського району? Насторожує ще й те, що деякі організації приносили документи пачками, було видно, що вони робилися під копірку”, — розповів член ініціативної групи з прийому документів Сергій Мороз.

Також НГП проаналізував списки претендентів до громадської ради і дійшов висновку, що боротьба ведеться між кількома політичними групами.

Як писав НГП, ініціативна робоча група відсіяла 56 громадських організацій у процесі підготовки до установчих зборів громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. Це ж скільки туніядців!!!! Це жах!!!! Всі хочуть спасти Хмельничину!!! Може все таки Скарженці?????

  • Біда! Міщук та Скоробогатий пролетіли! Як же без цих нероб ? Чим вони будуть займатися? Необхідно терміновий конкурс, щоб дати тунеядцям роботу! Лукашенка на них немає!

 2. Я сумую за друзяками! Не пройшов нIяких конкурсiв! Сидiв бiля Алiма два роки в теплI,в туалет ходив в Ода,в столовку. Кричав,аж посивiв. А потiм рванув з козачком Скоропузатим до СаакашвiлI! Може в Грузiю забере,а може Ветрений буде брати до Одесси.? Отак проходить життя,а менI вже скоро 65.

 3. До пепередніх дописувачів:

  З ТРОХИ РОЗУМУ погоджуюсь, бо справді громадсько рада при такої якості губернаторів є Фейковою організацією : якщо вона приймає рішення не на користь губера –її він ігнорує, якщо робить одобрямси для губера– це взагалі паскудство.

  А нарахунок віктора і васі : ви, ваші діти сидите в гамні ( навіть якщо це відходи губернатора) і будете там сидіти. На жаль разом з вами сидить вся Україна. І якщо для вас це ваш вибір , то для людей біда. Та не завжди так буде ,Це не до вас – ви в какашках ментально і вам там тепло і мокро.

 4. На жаль я сьогодні втратив людину ,яку вважав якщо не товарищем, то точно до якої варто прислухатись і не чекати підвоха. Ні –він живий і в нього все буде шоколад. Та не можна бути на половину вагітним. Кажуть що ментів вчорашніх не буває, а от на рахунок Регіоналів це теж так?

 5. А як Франц Карлович домовився? Пiд любими прапорами,аби бути. Старий непорядний дiДуган,краще б Мiщук був! Йому ж окрiм грошей нiчого не потрiбно,це знають всI! Вiн в городI,вiн в областI. Фе,фе,фе! За рахунок чого вiн живе,скiльки молодI вiда развив в Польщу,а? Хтось,хоча б на хвилинку задумався,що робить цей смердючий дiДуган?

 6. Це ти Алiм гавноооо,тепер смердiти будеш вдома! Поняв? I вонючок своiх забери. Вася це псих I шизофреник,Лорка твоя гарлапанка,старушка Iзергiль,а Вiтька просто кабан! Отако! Помийся,побрийся I iль в поле пробздись!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.