Летичівський суд перший в антирейтингу судів Хмельниччини

Цьогоріч Летичівський суд має найбільшу кількість скасованих вироків, яка становить 23% при середньому показнику по області 4,6%. З врахуванням змінених вироків ця цифра становить 35,9%.

Окрім того, 74,4% від ухвалених судом вироків в особах стало предметом перевірки в апеляції, що може говорити про рівень довіри населення району до цього суду.

Про це на сьогоднішній нараді голів та керівників апаратів місцевих судів повідомив голова Fпеляційного суду Хмельницької області Віктор Ковтун.

За його словами, в антилідерах голова летичівського суду А.В.Лазаренко, якому апеляційна інстанція скасовала 5 вироків проти 6 осіб і 2 вироки проти 3 осіб змінено. Це складає 90% від всього ним засуджених, а також 64,3% від всього скасованих і змінених цьому суду.

Також не краще працює суддя Курнос О.С: із 5 ухвалених нею вироків було скасовано 2 вироки відносно 2 осіб і 2 вироки відносно 2 осіб змінено (80%).

Друге місце у рейтингу найнижчої якості роботи за останні 10 місяців 2015 року займає Красилівській райсуд. Йому було скасовано 24,6% вироків в особах.

За словами Віктора Ковтуна, в цьому суді найгірше працюють судді Р.В.Вознюк, якому скасовано 3 вироки відносно 4 осіб та 3 вироки відносно 3 осіб змінено та суддя Л.М. Боголюбова  (Чорна), яка має 2 скасованих вироки відносно 3 осіб та 1 вирок відносно 1 особи змінений, що становить 30% від нею засуджених.

Третє місце за кількістю скасованих та змінених вироків займають Новоушицький (15,9%)та Волочиський (11,6%) райсуди

Також Віктор Ковтун зазначив, що з невеликим відривом четверту сходинку займає Хмельницький міськрайонний суд, питома вага скасованих і змінених в якого становить 15,2%.

Такий показник утворився через незадовільну роботу лише двох суддів: С.П.Дручкової, якій скасовано 14 (!) вироків стосовно 15 особи та 4 вироки щодо 5 осіб змінено (це складає 31,5% по суду) та О.Л.Трембача, якому скасовано 5 вироків стосовно 14 осіб та 10 вироків щодо 12 осіб змінено.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Гнати в шию.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.