Суддівська комісія відсторонила від посади деражнянського суддю

Кваліфікаційна комісія суддів відсторонила від посади трьох суддів, але при цьому не захотіла відкрити справи ще проти 637 суддів

Про це повідомляє прес-служба Вищої кваліфіційної комісії суддів України.

“На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 15 жовтня 2014 року, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади трьох суддів”, – йдеться в повідомленні.

Через притягнення до кримінальної відповідальності відсторонені від посади на два місяці суддю Савранського районного суду Одеської області Трачову Оксану, Біляївського районного суду Одеської області Мельничук Ніну та суддю Дережнянського районного суду Хмельницької області Дворніна Олега.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Бедняга, попався бо непильний.

 2. КІНЕЦЬ – ДІЛУ ВІНЕЦЬ. ІМЕНЕМ УКРАЇНИ ТАКИХ СУДІВ ЗА ГРАТИ !

  Сьогодні соціальна сторона хабарництва в судах полягає в тому, що певна частинна суддів не заклопотанні, щоб правильно, у відповідності із законом, розглянути та вирішити те чи інше провадження, вони максимально використовують судові процеси на свою шкурницьку вигоду – взяти хабара, хронічна толерантність значної частини суддів до хабарництва та корупції.
  Ще 10 квітня 2013, Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області Дворнік Олега Станіславовича, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця, не помогла навіть зміна прізвища із ДВОРНІКА на ДВОРНІНА.
  Сьогодні 37-річний суддя ДворніН О.С. вимагав гроші від родича засудженої особи, за залишення без змін вироку суду першої інстанції.
  Цей вирок був оскаржений прокуратурою, яка вимагала заміну умовного терміну реальним строком ув’язнення.
  Суддю Дворнік О.С. затримано “на гарячому” під час одержання 5 тисяч доларів США.
  ЩЕ 13 квітня 2013 р. судді повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.364, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 Кримінального кодексу.
  Тільки через більше ніж рік на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на підставі клопотання Генерального прокурора України все таки було прийнято рішення відсторонити від займаної посади двох суддів, в тому числі суддю Деражнянського районного суду Хмельницької області Дворніна Олега Станіславович, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності та відсторонені від посади.
  Суддя Дворнін О.С. відстороняється Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, уже не вперше – це його третє відсторонення.
  Коли народ дихає у затилок хабарникам, уже ногами стукає у двері цих перевертнів, їх не захистять слова й печатки на папері.
  Сьогодні довіра народу України до органів уповноважених на здійснення правосуддя в державі зрівнялась з довірою до правоохоронних органів та складає близько 0,9%. Ще два роки тому рівень такої довіри до органів правосуддя складав близько 3-5 %. З огляду на викладене зазначені органи втратили легітимність у свідомості переважної більшості громадян держави незалежно від місця проживання. Спроби влади обмежити внутрішню свободу особи є жалюгідними
  Сьогодні певна частина суддів в Україні та їхня совість не живуть в одному тілі.
  Не всі справи по хабарництву серед суддів оперативно доводяться до логічного кінця, за таблицею ділення підводяться під амністію, застосовується умовний термін у вироку, змінюються процесуальні дії, статті кримінального кодексу,що приводять до пом’якшення відповідальності не тільки своїм «воронам», а і іншим мздоїмцям.
  На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх крісел, що забувають, що за вікном люди, а не скоти, вже не той день за вікном. Такі судді «працюють» і гребуть хабарі по – життєво, брешуть по-життєво, займаються корупцією по-життєво, працюють по дзвінкам – по-життєво, причому схеми у них відпрацьовані по всій вертикалі, і за це їм НІЧОГО НЕ БУДЕ. Такі “закони” прийнятті там, на верхах створюють корупцію.
  СУДДІВ – ХАБАРНИКІВ НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ ХАБАРІВ, ПРИНЯТИХ ВЗЯТОК, ПОЖИТТЄВО ЛИШИТИ ПОСАД З КОНФІСКАЦІЄЮ НЕ ЗАКОННО НАЖИТОГО МАЙНА, ПОЖИТТЄВО ЛИШИТИ ПЕНСІЇ ! І ТІЛЬКИ ТАК ! ПО ГРУЗИНСЬКОМУ ВАРІАНТУ! А , ЯКЩО НІ, ТО НАРОД САМ БУДЕ СЕБЕ ЗАХИЩАТИ! НАМ НЕ ПОТРІБНЕ ТАКЕ ПОЖИТТЄВЕ «ПРАВОСУДДЯ»!
  Нехай на нарах ця непотріб та перевертні пишуть свої мемуари ПРО БОРОТЬБУ ІЗ КОРУПЦІЄЮ. Відбування термінів за вироком цих “суддів” організувати не в “ментовських” Менській колонії, а на загальних зонах, у нас же за Конституцією рівноправність ….
  ЧОМУ ВОНИ БОЯТЬСЯ ЛЮСТРАЦІЇ ? ЛЮСТРУВАТИ ЦЮ ПАДЛЮКУ, прикувати цепом до пушки в АТО,щоб не втік-нехай снаряди подає. ВПЕРЕД ЛЮСТРАЦІЯ, НАБЕРАЙ ОБЕРТИ ! Під варту його,щоб не втік. Хватить вільно гуляти по Хмельницькому та готовити свідків!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.