Мер Кам’янця-Подільського вирішив особисто переконувати селян приєднатися до міста

Близько місяця тому Кам’янець-Подільська міська рада надіслала листи головам восьми сільських рад, села яких прилягають до міста, з пропозицією приєднатися до меж Кам’янця, однак жодна з них не захотіла влитись в межі райцентру.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Також він додав, що на цьому не планує зупинятись і вже з наступного тижня планує разом з депутатами міськради розповідати селянам про переваги такого об’єднання.

“Під час “гарячих ліній” та особистих зустрічей жителі сіл пропонують, щоб це вирішували (мова йде про процес об’єднання – НГП) не лише депутати селищних та сільських рад , а й, щоб проводилися сходи села. Тому ми прийняли рішення, що в сільські ради будуть виїжджати міський голова, заступники, депутати міської ради, при можливості депутат Верховної Радиі пояснювати людям перспективи розвитку”, – заявив Михайло Сімашкевич.

Щоправда, він додає, що “змін в законодавчій базі фактично немає і є набагато більше запитань, чим ми можемо дати відповідь”. Серед питань – вартість оплати електроенергії, як розподілятимуться земельні паї та інше.

Як варіант, очільник Кам’янця-Подільського вважає, що Україні варто звернутися до досвіду Польщі в територіальній реформі.

“Думаю, що розмови про добровільне об’єднання будуть проходити ще півроку-рік, але кінцевий результат має бути такий самий, як у Польщі: півтора року обговорювали, потім Сейм в десятій вечора прийняв рішення. Люди заснули в одному воєвоцтві, а проснулись в іншому”, – вважає Сімашкевич.

Нагадаємо, що включити в межі Кам’янця-Подільського пропонується Голосківську, Гуменецьку, Довжоцьку, Зіньковецьку, Кам’янську, Панівецьку, Колибаївську та Слобідко-Кульчиївецьку сільські ради.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Так об’єднання потрібно, бо в нас в цьому плані бардак, але примусово об’єднувати населені пункти, якщо один населений пункт немає зв’язку з іншим, в нас на Хмельницький район потрібно 7-8 громад, але якомусь чинуші приспічило 5, вибачте але буде війна ще тут з чинушами! Або працюйте на користь громадам, або люди вас винесуть на вилах за бажання вимахнутись перед Гройсманом, який взявся особисто очолити питання об’єднання громад. Я звертаюсь голів районних рад та рай адміністрацій в першу чергу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.