На Хмельниччині горять ліси

За останні 10 днів в зелених зонах Хмельницької області сталося декілька пожеж, у тому числі дві великі лісові пожежі – в Шепетівському і Полонському районі.

Про це на зустрічі з журналістами повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Бондар.

Пожежа в Полонському районі була особливо небезпечна. Спільними зусиллями правоохоронців, пожежників, лісовиків та громадських активістів вдалось ліквідувати низову пожежу на площі 4,4 га та верхову на площі 4,2 га. Таким чином, від розповсюдження вогню врятували 300 га лісу віком понад 60 років. На ліквідації лиха було задіяно 37 одиниць техніки та більше 100 людей.

Розповідаючи про надзвичайну подію, Дмитро Бондар підкреслив, що для уникнення таких ситуацій достатньо, щоб люди відпочиваючи на природі, дотримувались елементарних протипожежних вимог.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А що ж ви не пишете, що Чорнобиль горить і радіоактивний дим на Київ і Мінськ прямує! По словам самозванця яценюка – аж 2 /що в державі залишилось/вертоліта задіяно.При чому на одному з них він, мабуть, особисто оглядав пожежу.Зате скільки жовчі і радості було в укрозмі, що Хакасія гористь! Не рий яму іншому!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.