У Славуті відкрили шкільну вітальню “Хоробрі серця” для бійців АТО

За ініціативи учнів–волонтерів Славутського навчально-виховного комплексу “Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступ., ліцей “Успіх” у закладі відбулось урочисте відкриття шкільної  вітальні “Хоробрі серця” для військовослужбовців, які  приймають участь в антитерористичній операції на сході України, та членів їхніх родин.

Благодійну акцію школярів підтримали очільники управління освіти Славутської міської ради та Славутської центральної лікарні, Славутського міськрайонного управління юстиції, Славутського районного відділу Міністерства внутрішніх справ, ТОВ «Ювента», Громадської організації «Діти війни» та Славутського міськрайонного центру зайнятості.

Соціальні партнери висловили щирі слова подяки та великої поваги до присутніх на заході учасників антитерористичної операції, і тих, хто сьогодні знаходиться на передовій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Если вы не слышали, что британские учёные придумали современное эффективное средство для борьбы с паразитами людей, то бактефорт капли в твери цены — это именно то, что вам необходимо! Этот препарат за пару месяцев устраняет всех незапланированных гостей в вашем кишечнике.

    После короткого лечебного курса вы почувствуете удивительный прилив сил: навсегда пропадёт хроническая усталость, станет лучше сон и аппетит. Бактефорт сделан на основе естественных природных микроэлементов, благодаря этому у него нет побочек.

    Однако, вам необходимо остерегаться подделок и покупать Bactefort только на официальном сайте, ссылку на него вы можете найти немножко выше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.