Зеленбуд: хмельничани нещадно розкрадають міські клумби

Цьогоріч на весняні квіти для міських клумб у хмельницькому комунальному підприємстві по зеленому будівництву і благоустрою витратили 15 тисяч гривень – на гіацинти та 48,8 тисяч гривень – на тюльпани.

Ці квіти багаторічні, тому таке суттєве грошове вкладення є обгрунтованим: закуплені цього року цибулини квітнутимуть навесні впродовж багатьох років. Якщо, звісно, щось залишиться: хмельничани нещадно розкрадають клумби. У Зеленбуді вже недорахувались 252 цибулин гіацинтів та 200 тюльпанів.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Впродовж дня люди просто милуються клумбами, фотографуються біля них. А от ввечері рвуть, і викопують їх. Деякі кущики навіть лопатою викопали”, – обурюється начальник ділянки озеленення Надія Губіцька.

Вона зазначила, що навіть зверталась в міліцію з проханням посилити патрулі біля клумб, проте наразі це ніяких результатів не дало.

Цієї весни було висаджено 27 тисяч тюльпанів. Кольорові клумби можна побачити в сквері ім. Шевченка, біля Вічного Вогню і на вулицях Гагаріна та Свободи. Тюльпани висаджені різноманітних кольорів: від звичайних червоних та жовтих до рідкісних пастельних кольорів. На вулиці Свободи клумба висаджена “веселкою”.

У Зеленбуді попросили бути пильнішими не лише правоохоронців, а й мешканців міста. Тому, якщо побачите, що хтось розкрадає чи ламає квіти на клумбі – не соромтесь і викликайте міліцію. Кажуть, інших методів для збереження міських клумб поки немає.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Нещодавно була інформація що на гіацинти потратили 12 тис. грн. а після того як почали красти то стало 15 тис. грн. Може за такою ж схемою вони на клумбах дач, а не міста.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.