Вишнівська вже не люстратор – Рада “Майдану” виключила її зі своїх лав

Голову люстраційного комітету при Раді “Майдану”, члена ГО “Хмельницький Майдан” Наталію Вишнівську виключили з лав цієї організації.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив головуючий Ради “Майдану” Алім Міщук.

Він зазначив, що рішення було прийняте більшістю голосів (21 із 24 “за”) на нинішньому засіданні без участі самої Вишнівської.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

“Вишнівську виключили за порушення норм і положень  Ради “Майдану” та неетичну поведінку стосовно своїх колег”, – пояснив головуючий.

За словами Міщука, рішення, які ухвалював люстраційний комітет протягом року, нелегітимні, оскільки переважна більшість його членів не входять до ГО “Хмельницький Майдан” і, відповідно, не мають права голосу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 81

 1. Цікаво що ані Алім, ані так звана Рада Майдану до реального Майдану, який відбувався, не мають жодної дотичності.
  Загалом, діяльність Аліма має дуже цікавити компетентні органи в зв’язку з його чіткою провокативною діяльністю.

  Та ж сама так звана Рада Майдану під час самих важких подій у Києві, коли ми з Володимиром Супрунюком, сотеним 38-ї Хмельницької сотні на Майдані, завітали до цієї “Ради” щоб запропонувати під егідою 38-ї сотні створення реальної Самооборони, займалися дуже цікавим питанням “як піти до Сергія Мельника та чемно попросити приміщення для однієї з ветеранських організацій”…

  Я можу лише привітати пані Наталію Вишнівську від позбавлення участі в тім збіговиську екзальтованих бабусь та проросійських провокаторів.

  • Сергію, ви приходили на раду Майдана ще в січні 2014 року, коли в Києві йшли протистояння. Тоді раду очолювали партійні лідери Хмельниччини , яких добре це чи погано в раді зараз нема. Самооборону тоді рада Майдану створила . І першим керівником був Смаль. Ці люди зробили багато для забезпечення спокою в Хмельницькому, були в Києві в найгарячіших точках були і є зараз на фронті. Чому плюєтесь в своїх? А щодо Наташі то свого часу ( в червні 2014,) я просив членів ради прийняти її до наших лав. Зараз люди не схотіли нести відповідальність за неадикват. Ї знову ж, якщо вам у нас смнрдить, то чому ви претесь до нас як муха на гімно!? Напевне вас лише зачепить останнє речення, а що я писав до того –то це в пустоту.

   • В Своїх?
    ..давайте розберемося з цим.
    Був такий у нас в області гарний проект створення “Індустріального Парку” для залучення інвестицій у виробництво. Було під то виділено 300 га землі неподалік стн. Богданівці. І де зараз ця земля? Семчишиним, при сприянні “Ради Майдану”, продана індусу.
    То чи можуть бути ті, хто розпродують “Нашу Богом Дану Землю” нам своїми?

    ..ми з козаками спершу намагалися не втручуватися у ситуацію. Бо нам є чим займатися і без того. Але як то кажуть — далі більше. І тут вже нам прийшлося почати глибше шукати — а що ж таке відбувається?
    І тут от виявляється, є така собі фірма “Ітера Агро”, власником якої є … пан Лук’янченко, фінансовим директор РосГазПрому, до якої Ви, як виявляється, маєте відношення… (І чому би так?)… Про “Золото Єнісея” я вже не буду говорити… І ще виявляється є багато іншої цікавої інформації, яка є досить цікавою для наших козаків, які працюють зараз у МВС та СБУ (бо “хто як не ми” будемо підіймати ці потрібні Україні структури?)…

    Просто, Хмельницький — не Одеса. “2 травня” в нас не вийде. НЕ ДАМО…

    • Міщук, не звертай уваги і не годуй тролів. Це все пише одна людина, навіть пробіли після крапки забуває ставити і ніки однакові. Здогадайся хто ця людина???
     а інший троль Назаревич бреше, бо не було в 38 сотні ніякого сотенного Володимира Супрунюка. Був сотник Скиба і Олександр Супрунюк. про “Золото Єнісея” і індустріальний парк в неті багато інформації. Там всього 138 га, індусу землю в оренду до 2017 року 15 га дав Загородний, інші 123 га – вільні (розпорядження на сайті адміністрації).
     Вже і ти топ-менеджер Газпрому.

     • пане Скоробогатов, а по що ховатися під псевдо козак? ..хіба що може і справді — псевдокозак?
      Щодо “Золота Єнісею”… ну а розумію — що Ваша жінка не Ваша і Ви до того не маєте жодного відношення. Тільки от цікавий момент — Ваші козаки то хороняють, але охорона затверджується у центральному офісі “Золота Єнісею” у Москві… Думаю, далі немає сенсу продовжувати. Рано чи пізно, але ми повикидаємо на геть увесь російській бізнес з області — що “Золото Єнісею”, що “Ітеру-Агро” (з її дочками такими як ТРК КОНТАКТ), що Альфа-Банк, що ВТБ, що Сбєрбанк Росії та інше…

 2. Спортсмен, якого чорта ти ходиш туди де пахне” старим немитим тілом”. Чоготебе до нас так тягне,збоченцю.? Хоча , чи ти “спортсмен” і як ви тільки себе не називаєте кілька штук не визнаних люстраторів сьогодення.

 3. В єту вашу раду входит больше людей,а никак не 24 ,около 60 входит. Но нормальньіе ушли раньше и вьішли из зала. Я читал в интернете коментарии ,еще до єтого судилища,что чаши действия бьіли спрогнозированьі. Ознакомтесь с копией еще от 24 Апреля т.есть еще за 5 дней до ихнего позора:
  “Наталія Вишнівська.Спробую спрогнозувати дії головуючого зради Майдану і його чечетовсько-бабусиного війська: під сумнів поставлять діяльність і легітимність Люстраційнго комітету,спробують виключити з Ради Майдану неугодних,щоб остаточно все розвалити,але розвалювати будуть як у пісні “ми наш,ми новий мІР построїм”, будуть об`єднувати комітети(напр. люстраційний з антикорупйним),нових людей,які працюють для України,є активними і дієвими приймати не будуть. В Раді Майдану,до речі, є чоловіки,які б могли “повоювати на фронті”,мінімум йому допомагати хоч, але за твердженням керманича Аліма “пушечним м`ясом” бути недоцільно. Просили передати воїни,що як вернуться, то запитають “по чому в пушці м`ясо”. Знову мене звинуватить тут “в погрозах”? Доводжу до відому членів Люстраційного комітету,що в понеділок як завжди відбудеться його засідання. Осіб,що підтримали представника бувшого режиму Гуцула,та тих,які перевищили свої повноваження:писали наклепи,робили публічні заяви від імені Комітету без його узгодження,вели перемовини щодо переобрання голови коміту на засідання не запрошується. Таким ” горе-люстраторам” пропонується покинути лави нашого Комітету добровільно. 24.11.2015р.”

 4. В раде у вас не 24 ,а около 60 лиц-єто раз,а второевот,что я нарьіл в интернете,єто біло написано за 5 дней до судилища бабушко-муслимовсого войска :
  Наталія Вишнівська .Спробую спрогнозувати дії головуючого зради Майдану і його чечетовсько-бабусиного війська: під сумнів поставлять діяльність і легітимність Люстраційнго комітету,спробують виключити з Ради Майдану неугодних,щоб остаточно все розвалити,але розвалювати будуть як у пісні “ми наш,ми новий мІР построїм”, будуть об`єднувати комітети(напр. люстраційний з антикорупйним),нових людей,які працюють для України,є активними і дієвими приймати не будуть. В Раді Майдану,до речі, є чоловіки,які б могли “повоювати на фронті”,мінімум йому допомагати хоч, але за твердженням керманича Аліма “пушечним м`ясом” бути недоцільно. Просили передати воїни,що як вернуться, то запитають “по чому в пушці м`ясо”. Знову мене звинуватить тут “в погрозах”? Доводжу до відому членів Люстраційного комітету,що в понеділок як завжди відбудеться його засідання. Осіб,що підтримали представника бувшого режиму Гуцула,та тих,які перевищили свої повноваження:писали наклепи,робили публічні заяви від імені Комітету без його узгодження,вели перемовини щодо переобрання голови коміту на засідання не запрошується. Таким ” горе-люстраторам” пропонується покинути лави нашого Комітету добровільно. 24.04.2015р.

 5. Алим слабак и параноик,пишет,что его заказьівала Наталка,бр5ет в инете раньше ещевидел пост где она смеется с таких его заявлений.Поищу ,сброшу. У Натальи куча друзей АТОшников,которьіе за нее горло повут,єто правда. Так что Алим,купи хоть себе памперс,раз навойну купить не хочешь. И ходИ с ним на улице Солнечной вместе с Лабазюком,своим оседом. С ним памперсом поделись ,посколоко он твой друг,вчера на громадськой раде тьі говорил,что с ним общаешся. Еще біь землю с людьми ему продать запланровал.Душу тьі продал давно и сам продался власти. Вспомни кск вопросьі Загороднему носил наперед чтоб прогнуться перед тем как он пришел к вам на раду.

  • Ага! Я ще Властєлін колєц. Це що ти риєш якраз і нацарапала Вишнівська. А Козак правду пише : Спортсмен, ти часом не Наташа? Назвись справжнім іменем, напиши свій мобільний, прийди на раду до людей , поспілкуйся. А так хто б ти не був ти просто – ляписько! Респект Назаревичу Сергію. Хоч і херню пише так під власним іменем. Я його розумію– маму жалко.

  • пане Спортсмене, Алім сильна людина. Просто, можливо, попав під вплив не тих людей. Тому і веду тут дискусію, бо з тими, хто вже пропащій, сенсу вести дискусії жодної не має…
   Загалом, про що мова? То є певні хвороби Громадянського Суспільства області.
   З однієї сторони, є на геть збанкрутілий політикум. Усі, без винятку.
   З другої сторони, є чисто громадські організації, робота яких відбудована настільки, що жодна влада не могла нехтувати їх компетентною думкою. Але ці організації — профільні — і приймають до себе лише таких самих профільних спеціалістів…
   З третьої сторони, є ті, що вже не можуть бути в перших (бо гідність не дозволяє) і не можуть бути з другими (бо фаху не вистачає). Що їм робити? Правильно колись в розмові зі мною сказала Лариса Мельник — “їм треба вчитися”. А для того щоб вчитися — треба щось робити. А не помиляється той, хто нічого не робить…

   Реально головна проблема в тім, що у нас у всіх не має гарної площадки для дискусії. Саме тому ми, Курінь Інформаційних Технологій Українського Козацтва, отаманом якого я є, працюємо зараз над створенням Громадського Телебачення Хмельниччини. Кого це цікавить — зголошуйтесь через Фейсбук.
   Тут не проблема з технічною частиною. Основна проблема — над чим зараз працюємо — так це Концепція Громадського Телебачення. Воно ніби здається просто, але от те, що зараз є на Хмельниччині та Україні нас не влаштовує. Ми добре знаємо досвід США, Італії, Ізраїлю і беремо його до уваги. Але.. тут як раз потрібна спільна робота усієї громадськості…

 6. якщо вже пішла розмова про Смаля та його “Самооборону”, то в мене запитання. Де 300000 грн, зібраними на форму для Самооборони людьми? І чому бухгалтер цього ГО по прізвищу Смаль і керівник ГО з тім же прізвищем пішли добровільно з різницею в два дні з ГО? Як співав В.Висоцький:” Где деньги, Зин?”

 7. Я думаю М,Загородний, якій почув про цей парк від Козацької Ради Хмельниччини ( п. Скоробагатий до неї не має ніякого відношення) лише місяц тому, буде здивований , що і його сюди приплели. На всіх документах що Індустріального парку стоїть підпис зрадника Майдану і Батьківщини Сімчишина

  • Козак, заходиш на сайт ода, в розділ розпорядження і дивишся де які підписи стоять. Маєш інші документи давай посилання.

  • біда в тому, що всі хворі, що втікли зі Скаржухи почали коментувати новини.
   Назаревчи, його мама і ініші – це клієнти Скаржухи

 8. Той хто називається Козак (в останніх двох постах) він же Аналітик він же Спортсмен він же сила правди. Все це я наталія Вишнівська.

  • вот тут ви жестоко помиляєтесь, Вишневська не бачила матеріалів по Індустріальному парку і не знає , що п. Скоробагатого вигнали недавно з Народного Руху за грошові махінації

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.