Президент змінив голову РДА “на вотчині” Загородного

Президент Петро Порошенко звільнив Олександра Стахурського з посади голови Чемеровецької районної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження глава держави підписав 28 квітня.

Іншим розпорядженням Президент призначив Олега Батюка керівником Чемеровецького району.

До призначення пан Батюк працював першим заступником голови Чемеровецької РДА.

Довідка НГП. Протягом квітня цього року Порошенко змінив 10 керівників райдержадміністрацій Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 32

 1. Голова райдержадміністрації – вчитель фізкультури, голова районної ради – лікар-шкірвенеролог.Це що ж діється, куди йдемо!

 2. призначено колишнього регіонала та ще тупого як валянка

 3. тупішіми легше керувати , вони примітивні і легко управляємі , як барани на привязі

 4. Загородній ну точно проФФесіонал. Що не призначення, то шок. Влітку весь інтернет гудів, як цей голова РДА в робочий час бухав в першій школі з директором, а потім тикав факи і дулі журналістам. http://ye.ua/news/news_16679.html
  Таке враження, що в Загородного кастинг на таких

 5. Загородній побив усі рекорди по дибілізму!!!!! Колись говорив один чиновник з регіоналів: що прийде час коли Чемерівці ще будуть плакати за владою регіоналів, і головою Романчуком! Таке відчуття що цей час настав…. Що в цій країні міняється?? Все лише гірше- влада вибирає посади по квотах!
  Стахурський був повним ланстухом, але рішили ще краще – призначили вчителя фізкультури, нелегального перевізника, і зрадника в одній морді.
  Але самий більший шок буде – якщо цей тормоз призначить собі в заступники собутильника Фуртеля )))))) Тоді Чемерівці посядуть перше місце в программі “Розсміши коміка”….

  • За що боролись на те й напоролись! Нажаль не оцінили старання людини,а критикувати усі ми фахівці. Коли настав такий важкий час для країни та Чемеровеччини в цілому- усі гуртом кинулись звинувачувати владу та її представників.Ті хто в груди себе бив говорячи, що я патріот! Де ви? В районі безлад! Це тоді ви були мастаки на балачки, і не більше…Не знаю чи будуть плака
   ти чемерівчани за владою регіоналів, але такого позитивного та цілеспрямованого керівника як Сергій Петрович у нас більше не буде!

 6. Не знаю Батюка а тим більш хто такий “українець” фуртіль? але судячи з коментів зрозумів одне : або губера так “люблять” в чемах , або він просто лоханувся при призначенні , або щось третє і хто з них хто на фотозсилці ?

 7. Хто з Чемеровецького району вступайте в группу та взнавайте новини першими: про хабарництво чиновників, призначення на посади та ін.
  http://vk.com/club73413888

  • Ей, самообороник з Чемеровеччини, а що слабо назвати своє прізвище і ім”я? Яка причина що ти ховаєш своє “я”? Або ще одне питання – Що ти хорошого зробив для людей району? Чи є в тебе Трудова книжка і скільки ти маєш стажу? Думаю на ці питання ти нічого не відповіш, бо ти нікчема нічого в цьому житті не варта. А новому голові Батюку здоров” я і мудрості, сили волі і розуму, бо в нелегкий час дісталась йому ця нелегка посада.

 8. а мені здається, що голова облдерж це черговий болтун-невдаха. два місяці при владі, роботи нуль, попризначав своїх. голови райдерж просто шокують.

 9. А почему Тараненко не пишет про скандал в спорте? Против начальника управления спорта встал весь тренерский состав города и области,вот ваши новые назначения к чему приводят.Мерлени все по барабану,она тупая,как пробка.Стебло ее защищает,а структура пропадает.Взываем о помощи!,,, Снимите дуру!

 10. Видать Тараненко на квартиру собирает.Жену устроил в областной архив через Партию регионов.Везде ищет выгоду.

 11. Неужели никто не отреагирует?А сымчишин не поможет или тоже боится олимпийскую чемпиону.

 12. ето загородний так спасает свою любимую павлишену

 13. Уважаемые Михаил Васильевич ,Олександр Сергеевич и Леся Васильевна! Вы наверно не понимаете серйозності конфликта с начальником управления по спорту.Принимайте меры,забирайте ее с должности и чем побыстрее,никто не отступит назад.Человек который не интересуется спортом,не понимает как говорить с людьми-не человек,ее Я выше всех.Жалкое подобие руководителя.Если Вы не примите меры,то спорт окончательно будет угроблен,а концерты с артистами и ее выступления напоминают кинокомедию.НЕ ВСЕ ТАК ХОРОШО как говорит олимпийская чемпионка/ могла бы включить мозги,если они есть/

 14. Невже серед чемерівчан не знайшлося нікого кращого на цю посаду! Це ж треба аж з Тернопільщини такого красавца виписати. Чемерівчани, де ваша самоповага?

  • Україну пожирає опухоль з галичини. Цю галицьку мерзоту потрібно викорінювати вогнем і мечем.

 15. Там ще і пиячок голова ради Забіяка з Чортківського району, який не може провести сесії через відсутність кворуму. А найкращий тандем був Романчук – Свіжий, якому заздрили усі райони області.

 16. Злоякісна пухлина кадрового призначення перейшла і на Старосинявщину. Загородний рекомендує призначити на посаду голови РДА Русого І.П. – заядливого регіонала, борця за Януковича,член фракції Партії Регіонів у районній раді. Перебуваючи на посаді завідувача відділу освіти РДА займався фінансовими пірамідами серед освітян на власну користь. За незаконним звільненням з роботи директора місцевої школи суд присудив стягнути 54 тис. грн. на користь потерпілої. Але Русий І.П. не з власної кишені заплатив, а за рахунок держави. Поскільки він ярий регіонал тодішній керівник РДА запропонував йому “поверни гроші або розраховуйся з роботи” Русий обрав друге.

 17. мне извесно что голова чемеровецкого майдана громадского контроля в.гончар просил м.зогороднього назначения согласовывать с громадской РАДОЙ МАЙДАНА.загородний получается плюнул в сторону РАДЫ.вора яцковского запустил на реформирование териториальных громад.батюка- не экономиста а физкультурника -на район.пожарника в замы.почтовика с дулями вторым замом.павлышина с мужем \ОБА РЕГИОНАЛЫ\научились обозначатся СЛАВОЙ УКРАИНЕ-при посадах.будто не возили с г.рады депутатов забиякой учителей и медиков в Киев на антимайдан.ОБОЛОНЬ ПОПЫТАЕТСЯ ПОРУЛИТЬ РАЙОНОМ ИЗ-ЗА ШИРМЫ.ЭТО ЧИСТОЙ ВОДЫ ПОЛИТИЧЕСКАЯ И ЭКОНОМИЧЕСКАЯ ЗЛЫГАЛИВЩЫНА.СОВОКУПЛЕНИЕ ПО СЛОВНИКУ ДАЛЯ.рада майдана спит.ИЛИ ПОТРАСЕНИЯ ГРЯДУТ.

 18. да загородний поддерживает регионы.тянет и свою любимую павлишину

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.