“Київстар” тестуватиме 3G в Кам’янці-Подільському

Компанія «Київстар» проводить тестування зв’язку третього покоління з покриттям міського масштабу – в Броварах Київської області та Кам’янці-Подільському Хмельницької області.

Про це повідомляє сайт HiTechExpert.

У цих містах вже розгорнута 3G-мережа, а технічні фахівці проводять її налагодження. Першими в Україні можливість протестувати 3G отримають абоненти, яких оператор запросить до тестування через SMS.Бровари та Кам’янець-Подільський були обрані для першого технічного запуску з причини готовності мережі та отримання необхідних локальних документів. У місті-супутнику Києва проживають близько 100 тисяч чоловік, а в Кам’янці-Подільському – 103 тисячі, серед яких більшість є абонентами «Київстар».

«Щоб якісно налаштувати 3G-мережу, необхідно включити її в масштабі цілого міста – окремих базових станцій недостатньо. Зараз у двох містах ми запустили унікальний і перший в Україні процес – повноцінний технічний запуск мережі. Завдяки повному покриттю міста абоненти отримають досвід користування 3G без «ривків» і обмежених зон. У такому режимі пристрій користувача не буде в стані постійного пошуку мережі, а значить, акумулятор гаджета не буде витрачати на це свій заряд. Ми раді вже зараз надати деяким абонентам можливість стати першими тестувальниками 3G в Україні», – коментує Алесандро Ананія, експерт 3G офісу «Київстар».

На даний момент 3G в Броварах та Кам’янці-Подільському працює в режимі технічного тестування, без комерційної експлуатації та надання сервісів абонентам.

Для цього «Київстар» отримав всі необхідні дозволи від УДЦР та Міністерства оборони України. Після отримання дозволу від регуляторних органів на комерційну експлуатацію в цих містах і повного налагодження мережі, технологія 3G в цьому місті буде доступна всім абонентам «Київстар».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.