Справа Червонюка: новий вирок писатиме заступник голови апеляційного суду

Апеляційний суд Хмельницької області 20 травня приступить до повторного розгляду резонансної справи сина депутата обласної ради і рівненського бізнесмена Дмитра Червонюка, який не впорався з керуванням та скоїв наїзд на пішохода у серпні 2013 року.

Колегію суддів апеляційної інстанції очолить заступник голови суду Віктор Шершун.

Як писав НГП, Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ 3 березня цього року повернув справу Червонюка на повторний розгляд в Апеляційний суд Хмельницької області.

Нагадаємо, що 2 вересня 2014 року колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області визнала винним Дмитра Червонюка у скоєнні летального ДТП і присудила 5 років в’язниці з позбавлення правом керувати автомобіль на три роки.

Разом з тим, Феміда застосувала закон про амністію на підставі присудження третьої групи інвалідності обвинуваченому Червонюку та утримання малолітньої доньки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Скільки можна жувати одне і теж….. Зробили сенсацію…… Кожний тиждень на вулицях нашого міста під колесами автомобілів гинуть люди……… Хіба є різниця, сантехник чи син депутата вчинив ДТП????? Певно є……… бо з сантехника чи їздового нічого не візьмеш, а от сина депутата можна подоїти на чотири цицьки…..

  • На рахунок “подоїти на чотири цицьки…..”, рекомендую вам назвати прізвища тих судів, експертів…. можливо це буде на користь Червонюкам.

   • Найбільше “подоїли” Червонюків так звані потерпілі………. І гроші взяли і справедливості хочуть… Диваки…

    • Тобто не справедливо, що випустили Червонюка?
     Світлано, ти вже заговорюєшся, звільнять тебе і закриють льонокомбінатну газетку

    • Наскільки мені відомо, що фальсифікацію “по справі Червонюка продовжила щей Державна Виконавча Служба.

 2. Син сантехніка в таких випадках отримує по “заслугам”.
  А син депутатів і бізнесменів з п’яного перетворюється на тверезого, стає інвалідом, з’являється звідкись дитина і отримує замість 5 років волю.
  Він сяде і перестануть писати, не переживайте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.