В Олуйка побачили, як впали ціни на хліб

У Хмельницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України стверджують, що виробники хліба та хлібобулочних виробів Хмельницької області знизили ціни на продукцію.

Під час проведення дослідження “антимонопольники” з’ясували, що підняття цін виробниками хліба відбулось через зростання витрат на електроенергію, газ природній, пально-мастильні матеріали, сировину (олію, цукор, борошно, дріжджі).

Розглянувши рекомендації Відділення, учасники ринку знизили оптові ціни на хліб і хлібобулочні вироби на 1,5-15 відсотків.

Зокрема, вартість хліба житньо-пшеничного круглого знизилась на 4-14,4%, хліба пшеничного – на 14,7%, батона нарізного – на 5 – 6,8%.

Як повідомлялось, Відділення рекомендувало 10 суб’єктам господарювання утриматись від дій, що можуть спричинити необґрунтоване підвищення цін на хліб та хлібобулочні вироби та містити ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Та всі товаровиробники чхали на рекопердяції Олуйка! Коли вже цю ригоаналівську гниду люструють!

  2. якась дивна людина анонімний. знизились ціни то й добре.

  3. мы удивляемся, что живем в такой стране. просто ктото реально работает, а ктото только умеет грязь на людей лить и завидовать. к сожалению вторых больше чем первых

  4. Віталій Миколайович на своєму місці. Один з найкращих керівників в області.

  5. надаю спеціалізовані послуги з внесення проплачених коментарів в мережі інтернет. звертайтесь

  6. Покажитесь хоть одного,который увидел сниженную цену на хлеб?Пока ещё не видел и не чувствовал.Брехня брехню догоняет,а глупые люди этому верят.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.