Справедливе рішення чи зрадницьке відношення до України

Навколо постатей «головних Хмельницьких сепаратистів» з’являються все нові і нові факти та їхня справа набуває кардинально інших обертів.

Нагадуємо, що 03.03.2015 Хмельницьким міськрайонним судом оголошено вирок за результатами розгляду матеріалів кримінального провадження стосовно Орєхова Андрія та Корецької Оксани, які обвинувачувались у вчиненні умисних дій  з метою зміни меж державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічних закликів та розповсюдження матеріалів  із закликами до вчинення таких дій.

Орєхова А.В. засуджено до 5 років позбавлення волі, він взятий під варту в залі суду. Корецька О.С. звільнена від відбування покарання з випробувальним терміном 2 роки.

Враховуючи «послужний список» останніх та дійсний стан справ, посилаючись на їхні намагання, спрямовані на підтримку створення «Новоросії», вихваляння дій узурпатора Путіна щодо винищення українського народу, міра покарання могла бути й суворішою. Важко було б жити поряд з тими, хто зрадницьки хотів продати нашу країну. Суд виніс не зовсім заслужене, але справедливе рішення, хоча були підстави вважати на той час, що навіть і цього не буде, з огляду на затягування та постійні відкладання судових засідань.

Станом на сьогодні, сторона захисту Орєхова А.В. та Корецької О.С.  звернулася до суду із апеляційною скаргою, маючи намір звільнити останніх від відбування покарання за скоєний злочин.

Хочеться думати і надіятися, що Апеляційний суд Хмельницької області в світлі курсу країни щодо очищення влади, залишиться категоричним у винесенні рішення по справі сепаратистів та не допустить безч

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Они , эти двое – настоящие герои , а вы – трусливое быдло , жидовские подстилки….. время все расставит на свои места , хотя , быдло навсегда останется быдлом .

  • виталик путлеровский холуй и подстилка, по другому мыслить не может

   • Я не знаю конкретно в чому звинувачують тих людей, але щось все це (і взагалі стан в суспільстві) мені нагадує пріснопам’ятний 37-ий рік. Та ж сама “єдинодушність”, така ж сама поведінка “представників свідомого суспільства”: тиск на суддів, насилля, переслідування людей, які думають по іншому, перекручення історії, узурпація влади і думки, перекладання вини з винних на невинних, відволікання людей від справжніх проблем, які конче необхідно вирішувати, та т.п. Взагалі, той же самий більшовизм, тільки з протилежним знаком і з добавленням шовінізму. Це вже погано подіяло на стан в країні, в т.ч. – на економічний стан, спричинило зубожіння людей. Але, боюсь, далі буде ще поганіше. Так завжди буває в таких випадках, вчіть історію.

  • А ти біографію Путіна читав? Ким за національністю була його мати Марія Шеломова?

 2. Виталик це ти є бидло бидлом і зостанешся на жаль

 3. Герои или идиоты с промытыми мозгами?

 4. Гуцул з полонини на російській мові означає х#й з бугра. Це про вас бидло з евромайдану.

 5. 0800 501 482 віталіки та дауни – там вам пояснять…
  а якщо такі розумні, чесні і сміливі – спробуй вголос де-небудь на вулиці..
  а тим двом неповносправним в нашому місті не жити – їдьте собі убогі подалі, бо смердить дуже від вас

  • Український класик В. Симоненко про бандерлогів:
   Тоді вас люди називали псами,
   Бо ви лизали німцям постоли,
   Кричали «Хайль!» охриплими басами
   І «Ще не вмерла…» голосно ревли.
   Де ви ішли – там пустка і руїна,
   І трупи не вміщалися до ям.
   Плювала кров’ю «ненька Україна»
   У морди вам і вашим хазяям.
   Ви пропили б уже її, небогу,
   Розпродали і нас по всій землі,
   Коли б тоді Вкраїні на підмогу
   Зі сходу не вернулись «москалі»
   Тепер ви знов, позв’язувавши кості,
   Торгуєте і оптом, і в роздріб,
   Нових катів запрошуєте в гості
   На українське сало і на хліб

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.