Маловідома вінницька фірма допомогла розіграти мільйонні тендера по дорогах на Хмельниччині

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розгіграла 9,2 млн. грн на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення.

Як повідомляється у “Віснику державних закупівель”, переможцем першого лоту (ямковий ремонт покриттів струменевим методом на автодорогах Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка та Житомир-Чернівці) виявилося ПП “Аграрна компанія 2004” (Волочиськ) з пропозицією 4 млн. 599 тис. грн.

Другий лот (ямковий ремонт покриттів струменевим методом на територіальних і регіональних автодорогах) за 4,5 млн. грн дістався тернопільському “Техно-Буд-Центр”.

Дорожнім “важковаговикам” підіграла маловідома вінницька фірма “Глобалдорбуд”, яка виставила ціну 4 млн. 618 тис. грн в обох тендерних пропозиціях.

Що цікаво: комітет конкурсних торгів Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області задля участі “Глобалдорбуд” переніс час розкриття пропозицій конкурсних торгів на 11:30 20 березня 2015 року. Адже документи на тендера від вінницької фірми надійшли до Служби автодору у день розкриття пропозицій о 9:10.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником  ПП “Аграрна компанія 2004” зазначається група компаній “Вітагро”. Почесним президентом цієї групи є народний депутат від Хмельниччини Сергій Лабазюк, а його брат Петро Лабазюк є керівником  ПП “Аграрна компанія 2004”.

Власником «Техно-Буд-Центр» значиться Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.