У Хмельницькій ОДА взялись за боротьбу з нелегальними пасажирськими перевезеннями

З держслужбовців та представників перевізників Хмельницької області буде створена комісія для проведення рейдів з виявлення нелегальних перевізників. А , можливе, «дахування» нелегалів держслужбовцями перевірять СБУ та МВС.

Таку заяву на сьогоднішній нараді з перевізниками області зробив радник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Яцковський.

За його словами, управління інфраструктури ОДА протягом дня підготує доручення з переліком дій, необхідних для ліквідації такого явища як нелегальні перевезення.

Комісія має працювати постійно, проводити рейди з виявлення нелегальних перевізників. До неї ввійдуть чиновники та представники перевізників. При цьому персоналії чиновників у цій комісії буде постійно змінюватись: на рейди виходитимуть різні службовці.

Пан Яцковський також повідомив, що вчора голова області Михайло Загородній звернувся до компетентних органів з проханням перевірити «дахування» нелегальних пасажирських перевезень на теренах області.

Саме зв’язки нелегалів з високопосадовцями перевізники назвали основною причиною проблеми незаконних перевезень на Хмельниччині. Радник голови ОДА додав, що у Вінницькій області такої проблеми не існує, отже, за бажання її можна вирішити і у нас.

Наявність нелегальних перевізників на пасажирських має два групи негативних наслідків для області. По-перше, держава недоотримує податки. По-друге, їх автомобілі не проходять належний технічний нагляд, а водії медичне обстеження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. звільніть регіонала Гуменого з посади начальника управління і все вирішиться зразу.

 2. Щось ми забули за вельмишановного пана Томчишена, начальника Укртрансінспекціі, який і кришує так званих “легалів-нелегалів”, до речі регіонала по сьогоднішній день! Та його фірмочку ” Сатурн”.Всі ми знаємо, що раз в місяць пану-Хану треба платити данину через його яничара інспектора Манжая від 100 до 500 гривень в місяць з кожного автобуса! Місце збору на вокзалі номер 1! Запрошуємо!!!

  • Всі вони там хабарники, згадайте начальника відділу ліцензування, якого з хабаром затримали! А на Тимчишена протокол про корупцію склали тільки він всьо в суді порішав

 3. Що ви вчепились до того Томчишена, на хвіст солі йому насипете, в нього все давно куплено і навіть новий очільник ОДА! А фірма сатурн скоро буде єдиним перевізником в області.

  • Томчишен зараз звільнений, в Укртарнсінспекціїї залишилось на роботі 2 чоловік. Службу реорганізовують

 4. Нижче плінтуса опустили перевізників.
  Нараду проводить радник голови адміінстрації.

  • там вам і місце!

  • За.бали ті перевізники – все їм мало.
   Про свої кишені думають, а що держава нікому зарплати не підняла…
   Може, шановні перевізники людьми станете…

 5. Святі гроші моляться за Томчишена, сидить і куре бамбук він в свому кріслі і ніхто його не звільняв і не звільнить допоки корупціонери на місці! А ви живіть по новому!

 6. Не забувайте про Тараса і Катеринчука,у них у всіх перевізники в руках,і маршрути їхні теж!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.