Псевдоайдарівців “айдарівців”, котрі вояжували у Хмельницькому, повторно затримали під Щастям

Затримана група нібито “айдарівців”, яка займалася розбоєм в зоні АТО.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” розповів спікер Луганської військово-цивільної адміністрації Ярослав Галас.

Галас повідомив, що групу давно розшукували правоохоронці. “Її ватажок з міста Аргун, йому 52 роки, Руслан Арсан”, – розповів Галас.

До групи входили ще 4 учасники, це українці від 23 до 35 років, всі вони громадяни України, вони уродженці кількох областей, зокрема Дніпропетровської та Сумської.

“До речі, це тільки одну з частин затримали, ще кілька діють, їх розшукують”, – сказав він і додав , що інформацією про чисельність угруповання володіє слідство.

Затримана група, яка називала себе контррозвідкою “Айдара”, вона підозрюється у розбійному нападі на православний храм в Трьохізбенці, звідки були викрадені 50 тис. грн, відеокамера і мобільні телефони.

У Луганській РДА нагадують, що в Хмельницькій області “групу чорних” після одного із злочинів затримали, проте суд відпустив злочинців на свободу під заставу в 70 тис. грн.

“Вони затримані, зараз вони за ґратами, суд буде надавати запобіжні заходи, очевидно, що їх не відпустять під грошову заставу, як це вже було в Хмельницькій області. За сукупністю це розбій, дуже тяжкий злочин вважається, і я не знаю, яка міра передбачена, але однозначно пов’язана тільки з перебування за ґратами”, – вважає Галас.

Нагадаємо, 17 квітня головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що 13 кримінальних справ щодо дій осіб, які ідентифікували себе з “Айдаром”, направлено до суду.

Як відомо, 9 березня 2015 року у центрі Хмельницького працівники УБОЗу затримали автомобіль, у якому чоловіки у камуфляжному одязі перевозили декілька одиниць зброї та боєприпаси.

Фото "Є"

Фото “Є”

Під час огляду у салоні транспортного засобу міліціонери виявили автомат Калашникова, гранату РГД-5 із запалом, 160 набоїв калібру 5.45, револьвер та пістолет типу «Флобер».

Довідка НГП. Батальйон “Айдар” – одне з перших добровольчих формувань, яке з травня 2014 року брало участь в АТО на території Луганської області. Після того як перший комбат “Айдара” Сергій Мельничук був обраний народним депутатом, у батальйоні виникла конфліктна ситуація з керівництвом.

Так, колишній командир взводу “Айдара” Євген Дикий розповів, що частина бійців фактично продовжувала виконувати накази Мельничука, а частина – підпорядковувалася новопризначеному Міністерством оборони підполковнику Євгену Пташнику. 25 лютого в Міноборони заявили, що керівником “Айдара” є саме Пташник. Крім того, 27 січня номер військової частини змінився з В2950 на В0624.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Хероям слава ! Хочу спитати в жінок цих хероїв чи не жмуть їх крадені на Донбасі ліфчики і чи приємно їм користуватися речами здобутими на чужій людській крові. За все рано чи пізно прийдеться розплачуватися. Час розплати прийде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.