Прибрали і на фестиваль – хмельничан запрошують на грандіозний суботник

25 квітня по всій Україні проходитимуть масові прибирання в рамках акції “Let’s do it, Ukraine”. Хмельницький не залишається осторонь: містяни можуть обрати одну з чотирьох локацій для прибирання. Після суботників організатори запрошують розважитись на фестивалі ЧистоФест.

Початок прибирання о 10:00. Для того щоб знайти точну локацію можна зателефонувати координатору.

  1. Зелена зона вздовж проїзду Геологів («ТЦ Європа»), тел. (096)1961930.
  2. Молодіжний парк та 1-ша бухта (097)8748455
  3. Зелена зона навпроти телевежі за гаражним масивом («Голівуд»), (068)2210874.
  4. Зелена зона по вул. Серпневій (за ПАТ «Хмельницькгаз»), (067)3677952.
Фото Дмитра Підлісного

Фото Дмитра Підлісного

По всій Україні акцію підтримують лідери думок: Руслана Лижичко, Олег Скрипка, Марина Порошенко, Каша Сальцова та багато інших. У Хмельницькому на підтримку акції вже записали відеоролики ролики Андрій Зоін, організатор фестивалю Республіка та Олександр Симчишин, перший заступник голови облдержадміністрації та депутат міської ради.

Організатори беруть на себе забезпечення рукавичками та сміттєвими мішками. Після збору сміття його неодмінно вивезуть. Також для найактивнішого учасника суботника, що назбирає найбільшу кількість сміття, передбачені призи від партнерів акції.

Після закінчення прибирання о 13:00 біля ТЦ “Агора” розпочнеться фестиваль “ЧистоFest”. В рамках майстер-класу “Друге життя” хмельничан навчать робити з відходів потрібні в побуті речі. Також планується конкурс на найкращу сміттєву композицію та розіграш подарунків для найактивніших учасників прибирання.

Музичне забезпечення від гуртів Гравітація Марсу, JahMan’sLove, Pana Rosa та Чумацький Шлях. На фестивалі всіх охочих частуватимуть смачним кулішем. Початок дійства о 13:00.

_UOOQuwy2yk

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. може,колись,включать в список прибережну зону річки Південний Буг,Гречани..Від митниці до кінця Гречан на свята зі всього міста на шашлик з”їзджаються…а прибрати немає кому…

  2. добра акція

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.