Хмельницький “богданівець”, який повернувся з АТО, освідчився коханій

Сьогодні 45 бійців спецпідрозділу МВС «Богдан» повернулись у Хмельницький з міста Сіверськ Донецької області. Хмельничани провели 32 дня у прифронтовому місті, яке тривалий час перебувало під владою сепаратистів.

3

«Ми правоохоронці. Тож виконували завдання з охорони громадського порядку, допомагали місцевій міліції. Вона там малочисельна і наша допомога дуже потрібна. Кордону як такого немає, тож трапляється різне, диверсійні групизаходять, наприклад. Під час цієї ротації нашими працівниками разом з УБОЗом міста Києва було вилучено склад зброї. Є ще деякі напрацювання, котрі буде завершувати підрозділ, що нас змінив», – розповів командир загону В’ячеслав Ченаш.

Він також зазначив, що всі бійці повернулись живими і здоровими. В тому числі одна жінка – молодший сержант міліції АлінаКолесник. Вона не лише виконувалаобов’язки правоохоронця, а, маючи освіту психолога, підтримувала бійців та спілкувалась з місцевими мешканцями.

«Інколи була змушена доводити, що ми не дикі, що прийшли з миром. Люди в основному хочуть нас чути. Це головне. Переконувати важко, але те що вони йдуть на діалог – це вже дуже добре. До речі, вони в більшості своїй намагаються говорити українською», – розповіла вона.

Одному з бійців сьогоднішнє повернення до дому запам’ятається особливо. Під час урочистої зустрічі від запропонував руку і серце своїй коханій дівчині і отримав згоду.

1

2

Всі фото Ксенії Орлової, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.