У Нетішині безпритульних собак стерилізують іноземні волонтери

Місто енергетиків має всі шанси стати безпечнішим для місцевих жителів. Насамперед, тут сподіваються на зменшення кількості бродячих собак. Допомогти у цьому нетішинцям взялися представники міжнародної благодійної організації, яка займається стерилізацією тварин.

За інформацією Нетішинського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби області, на території міста у 2014 році дорослих та дітей собаки кусали 75 разів.  Станом на 16 квітня цього року уже зареєстровано 17 осіб, постраждалих від укусів собаками (шестеро – діти). Як варіант протидії загрозливим тенденціям, було обрано стерилізацію собак-безхатченків.

До Нетішина прибули 4 представників міжнародної благодійної організації, яка спеціалізується на стерилізації безпритульних чотирилапих. Організація так і називається – «Чотири Лапи», мовою оригіналу – «Four Paws».

Прооперовані собаки вирізняються блакитною «кліпсою» у вусі: на ній вказано час стерилізації та присвоєний порядковий номер.

Безкоштовна стерилізація та вакцинація проти сказу здійснюється завдяки діяльності Міжнародного благодійного фонду під фінансовою егідою Австрії, Німеччини, а також Англії, Італії.

Суспільно-благодійний проект у місті триватиме загалом 10 днів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.