Мажоритарник з Хмельниччини хоче, щоб нардепи і урядовці жили на одну зарплату

Народний депутат України Віктор Бондар (191 виборчий округ) підготував проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” (щодо обмеження розміру заробітної плати народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади та членів Кабінету Міністрів України).

Цей документ розміщений на сайті ВР від 16 квітня.

Політик пропонує нараховувати народним депутатам України, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні антитерористичної операції) та членам Кабінету Міністрів України місячну заробітну плату лише в розмірі посадового окладу.

У пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що у 2014 році уряд запропонував скоротити розмір доходів народних депутатів України та високопоставлених урядовців. Однак під час доопрацювання проекту закону України «Про державний бюджет на 2015 рік» ця норма була вилучена.

“Народні депутати скасували або обмежили пільги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям війни, ветеранам війни, навіть жертвам нацистських переслідувань, але не собі і не урядовцям”, – йдеться у проекті закону.

Нагадаємо, що з 1 квітня цього року народні депутати отримуватимуть нібито скасовану раніше зарплату в розмірі 17,5 тисячі гривень.

“Тепер зарплату народних депутатів повернуто до рівня 2013 року, тобто максимальний розмір становить 17 тисяч 425 гривень”, – сказав  член Комітету з питань Регламенту та організації роботи ВР Дмитро Шлемко.

Він нагадав, що на початку 2015 року народні депутати отримували зарплату після всіх відрахувань у розмірі 6109 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Є ЩЕ ОДНА ПРОПОЗИЦІЯ(від мене) — нехай депутати проживуть хоча б рік на зарплату 1500 гривень — як живуть тисячі українців!!

  2. І знову популізм!

    А пан Бондар живе на одну зарплату?

  3. Де низька зарплата високих чиновників – там і корупція. Для держави вигідніше платити заробітну плату і викорінювати відмивання бюджетних коштів

  4. А машинка А 8 в жопу не давить???

  5. Ну для чого цей піар?????? Вітя досить не бідна людина, яка на 4000 тисячи явно не живе. Переконана, що людей цим не обдуришь……

  6. Аби поп..здіти…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.