Зі створенням молодіжного парку у Хмельницькому навмисне затягують?

Проектну документацію майбутнього молодіжного парку у Хмельницькому знову відправили на повторну експертизу. Остання перевірка, після якої проект мав потрапити на затвердження сесією міської ради, знайшла недоліки у проекті.

Директор комунального підприємства проектно-розвідувальних робіт по землевпорядкуванню Василь Рудзінський,  що займався створенням проекту майбутнього парку, запевнив НГП: помилки були виключно технічними.

“Вони дали нам зауваження, ми їх виправили і відправили проект на повторний розгляд. Термін розгляду – місяць. Зауваження були технічними:  там кома не поставлена, висновок треба було зареєструвати. Загалом – дрібниці”, – наголосив він.

Результати перевірки проектної документації по молодіжному парку очікують 28 квітня.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Нагадаємо, що у грудні 2013 року на зеленій території біля міського пляжу хотіли побудувати чотири багатоповерхівки. Однак громадськість та молодь міста забила на сполох: тоді провели громадські слухання і прибережну територію вдалось вберегти від забудови.

Відтоді Хмельницький молодіжний клуб розвитку ініціював створення нового парку на цій території. В планах – спорудження вільних громадських просторів, скейт-парк, антивандальні паркові меблі та багато інших особливостей, зроблять парк унікальним для нашого міста.

Голова “Хмельницького молодіжного клубу розвитку”  Степан Кушнір поділився з “Незалежним громадським порталом” своїм баченням бюрократичної тяганини з проектною документацією майбутнього парку.

“Ми знайшли незалежного експерта по земельним питанням. Коли документація з правками повернеться з теперішньої перевірки, він порівняє стару і нову версії. Чи справді всі ті коми суттєво впливали на суть проекту? Взагалі мені дивно, що у комунальному підприємстві, основним завданням якого є створення подібної документації, зробили в проекті стільки помилок, що виправляти їх доводиться ось уже кілька місяців”, – розмірковує Степан Кушнір.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Чем бы бычье не тешилось – лишь бы не мычало…

  2. Той парк нікому не потрібний,той Кушнірів лізе всюди,громадський діяч.Місцеве самоврядування розбереться,ви думаєте що все знаєте і пропонуєте білібірду.Займайтеся волонтерством,допомагайте

  3. Петро,так нащо тобі парк відпочивай в генделику!
    А ви щось зробили для міста,мікрорайону?
    Влаштовували фестивалі,прибирання?
    Якщо ні,тоді не смійте ображати команду #ХМКР!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.