На Хмельниччині “десбезника” запроторили до в’язниці на 5 років за хабарну справу

Апеляційний суд Хмельницької області сьогодні виніс рішення про визнання винним начальника сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю одного з відділів міліції у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Про це НГП повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Відповідно, було скасовано вирок суду першої інстанції (суддя Хмельницького міськрайонного суду Світлана Дручкова його виправдала – НГП) та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки, з конфіскацією майна, крім житла.

Також правоохоронця позбавлено спеціального звання – капітан міліції. Його було взято під варту у залі суду.

Як відомо, у квітні 2014 року начальник сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю одного з відділів міліції, за попередньою змовою з оперуповноваженим СДСБЕЗ, одержали 15 000 грн. неправомірної вигоди від директора товариства з обмеженою відповідальністю.

За цю суму пообіцяли йому не ініціювати питання про внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомостей щодо вчинення ним підробки документів для отримання банківського кредиту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А суддя Дручкова Світлана Петрівна ще досі НЕ люстрована?
    Чи вона все ще думає що Янукович та його команда будуть її кришувати?
    Міськрайонний суд під головуванням Бацуци потрібно давним давно “розігнати”.

  2. Після оголошення вироку прізвище чиновника можна оприлюднити. Ми маємо знати своїх “героїв”.

  3. Подполковник Птащук , подполковник Цимбалюк , майор Монастырский – намеренно не расследовали криминальное дело №12014240010005972 относительно преступника Скрипки И.И./хищение в особо крупных размерах/ . Дело это до сих пор в замороженном состоянии , прошел уже год ,а вор снова откупается и разгуливает на свободе .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.