На Хмельниччині у потязі виявили гранату

У  робочому тамбурі, пасажирського потягу, в ящику для вугілля, провідник одного з вагонів виявив предмет зовні схожий на гранату Ф-1.

17 04 15 -

Вночі до лінійного відділу міліції на станції Шепетівка надійшла інформація про виявлений в потязі сполученням «Львів-Київ» предмета, за зовнішніми ознаками схожого на гранату.

Потяг було негайно зупинено на станції Славута. За 20 хвилин з двох вагонів евакуйовані 68 пасажирів, які здійснили посадку до інших вагонів потягу.

Працівниками вибухотехнічної служби НДЕКЦ при УМВС України в Хмельницькій області та кінологом обстежено відчеплені вагони. Як встановили фахівці, даним предметом є пустотілий корпус гранати Ф-1 та підривник без детонатора.

Гранату вилучено та направлено на дослідження до служби НДЕКЦ при УМВС України в Хмельницькій області.

Затримка руху потягу склала 1 годину 7 хвилин.

Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 статті 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

На даний момент вибухотехніки провели знищення вилученої гранати.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Так це граната, чи пустотілий корпус і підривник без детонатора, які непридатні нідочого .Якщо так, то про яку статтю КК може йти мова, якщо це лише макет і я можу це відкрито носити (макет, непридатний для вибуху)! А ось справжньої зброї зараз на теренах країни ой-ой як багато. А заголовок який – граната! Наші журнашл….и тільки з пальця і можуть висосати сенсацію! Кому це потрібно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.