Армія SOS Хмельницький збирає амуніцію для бійців 8-го полку

Минулого тижня до волонтерської групи  Армія SOS Хмельницький  звернулась велика кількість бійців 8-го полку спецпризначення, які проходять злагодження, із проханням допомогти з амуніцією. Нашим воїнам-землякам вкрай потрібні тактичні рюкзаки, тактичні рукавички, РПС, тактичні маски та окуляри, наколінники, налокітники та звичайна форма, берці. Такі ж самі запити приходять і зі сходу від наших захисників в АТО, та з частин і підрозділів, які готуються до ротації. Адже в бойових умовах амуніція зношується, прилади та техніка потребують ремонту та заміни тощо.

Хмельницькі волонтери звернулися за допомогою до інших волонтерських груп. Результат вже є: координаторам передано 20 пар якісних армійських наколінників та 6 тактичних рюкзаків від COMBAT-UA. Ця  робота буде продовжуватися аж до вирішення проблеми.

Хмельницький звертається  до хмельничан  із проханням подбати про наших захисників. Завдяки вашій допомозі  хмельницькі волонтери зможуть закупляти та передавати на передову якісну амуніцію для бійців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Желаю передать бойцам 8-го полка два рулона оцинкованной жести /самовывоз/ – для успешного возвращения из района боевых действий .

  2. а виталька часом не из донецка , не ” беженец ” сраный , того же и ему желаю

  3. Эта гнида виталька только позорит россиян, собака. Россияне очень многие больны на голову, как это недоразвитое существо,
    но, поверьте, очень многие понимают, что Россия стала заложником кгбэшно-бандитских выродков, дорвавшихся до власти. Простите нас.

  4. Халява вічною не буває! Народ, бізнес в небезпеці!
    “… а потом ваши вечные кудри примелькаются и вас просто начнут бить”(Золотой теленок) – класику потрібно перечитувати. І ще – Донбас ніхто ніколи на коліна не ставив і нацикам не вдасться!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.