На Хмельниччині осередки Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» очолюють патріотично налаштовані активісти

Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» нині працює над розбудовою партійних осередків на теренах області. Нещодавно були обрані голови місцевих організацій Партії у більшості районів області. Їх очолили ініціативні, активні, патріотично налаштовані люди, які працюють на процвітання України. Вони мають авторитет в своїх районах, який заслужили справами та життєвою позицією.

Головним завданням партійних осередків є допомога людям у вирішенні важливих для них питань. Адже це і буде підтвердженням тієї реальної довіри до Партії, яку люди висловили на парламентських виборах.

Сьогодні особливої уваги та допомоги потребують сім’ї загиблих в зоні АТО, поранені та переселенці зі сходу України та Криму. Напередодні  світлого свята Великодня члени Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» привітали з великим християнським святом малозабезпечені родини,  відвідали сім’ї загиблих бійців та переселенців.

«Ми намагалися подарувати їм позитивний настрій та поділитися вірою у мирне майбутнє. Вдячні кожному, хто у відповідь подарував нам свою усмішку», – розповідає член Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Сергій Яловчук із Білогір’я.

Також члени Партії з Дунаєвеччини  зібрали три тони продуктів до святкового столу. Їх вони завезли у зону проведення АТО для бійців-земляків, бо ж лише з Дунаєвецького району нині на Сході перебуває тридцять вояків.

hjkl

123

Хмельницька територіальна організація Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у м. Хмельницькому знаходиться за адресою: м. Хмельницький, провулок Пушкіна, буд. 11. Телефон (0382)76-44-22. Раді будемо бачити кожного.

233

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. я вас прошу заберіть цю політичну джинсу, не позорте сайт. дайте їм блог, пишіть що це політична реклама.

 2. ну тут хоч позначка стоїть про те, що це реклама. а у лабазюка в статті вище реклама прихована))

 3. Ніхто вже Пороху не вірить!!!Він уже бізнес свій продав,війну закінчив,хлопцям в АТО по 1000 грн.в день виплочує і корупцію переміг!!!РАЗОМ З СЄНЄЮ,НА ПАРУ,НА СТОВБІ ЗА КРОВ І СЛЬОЗИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,БУДЕТЕ ВИСІТИ,СУКИ!!!

 4. правильно ! молодец 777

 5. Помилок є багато, але і робиться багато. То сліпий не бачить. Коли був Янукович всі мовчали і сопіли, казали мзду платити і платили і не мур-мур. А Пороху спасибі за те що можна казати що завгодно і ніхто тебе за шкірку в каталажку не запроторе як в Росії. Правда всеодно переможе, а регіонали хай не примазуються і не вдають що їм людей жалко. Самі грабували народ що народ аж на барикади пішов вмирати бо не було що втрачати. Треба було вийти до людей , послухати їх, пожаліти, перестати красти і не вилизувати дупу Москві і все було би спокійно. Так ні крали, все їм мало, залякували, три шкіри дерли.

 6. Боялися говорите? Стебло не боїться влаштовувати родичів на посади,без освіти,будувати собі нехілий будинок,купляти машини,брати землю і записувати на родичів.Аби хапанути і чим швидше,АТО прикривається? А братан її працював при владі Януковича,а тепер їздить в АТО? Тоді було не легко,і зараз так само.Посади сучка продавала,людей підставляє, таку скотину не жалко.Батьки її погано виховали,ганьба корупціонерці,нехай скорше іде на біржу

  • ЇЇ ТАТО СУПРОВОДЖУЄ ДО ЦИХ ПІР !!! А ПІД ЧАС МАЙДАНУ НАВІТЬ З ЗАРОБІТКІВ ПРИЇХАВ ЩОБ ТУТ ЛЮДСЬКІ ПОЖЕРТВИ ДЕРИБАНИТИ!!! ОЛЕНА ЗІ “СВОБОДИ” хотіла варення в КИЇВ передати — то це сімейство такий хай підняли —-все що передавалось людьми проходило через їхні руки!!! ТАК МОЖНА І БУДИНОК БУДУВАТИ !!! А ЗА СЛОВАМИ ГАЛИНИ ГУЛКО —-НЕ ТІЛЬКИ будинок а є ще квартира !!!

 7. на место стебло уже есть хабарница регионалка павлешина подруга губернатора

 8. Стидно за партію і Порошенка.

 9. да загородний соледарно работает со своей регионалкой павлишеной

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.