Кам’янець-Подільський попрощається з “кіборгом” Коношенком

Кам’янець-Подільський попрощається з “кіборгом” Русланом Коношенком.

«Чергова непоправна втрата для кам’янчан. Усі мали надію, що живий…. наш Герой Коношенко Руслан. Вічна пам’ять! Тіло бійця до рідного міста доставлять завтра. Про церемонію прощання буде повідомлено додатково», – повідомив у “Фейсбуку” мер Михайло Сімашкевич.

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Як пише спільнота Вконтакті “Кіборги АТО” панахида і похорони загиблого бійця відбудуться 16 квітня.

Довідка НГП. Руслана Коношенка мобілізували у вересні 2014 року. 20 січня 2015 року він потрапив до полону “ДНР”. У “кіборга” залишилися дружина Людмила та троє дітей Максим (9 років), Олексій (5 років) та Каріна (1 рік).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Слава Герою!

  • Вічна пам”ять… Але хто відповість дітям, дружині, батькам: чому батька трьох дітей мобілізували? Чому? У той же час синочки багатеньких ніжаться на сонечку, п”ють, гуляють і горя не знають. Це просто жахливо!!!!!!!!

 2. А тих дітей, вагітних жінок та і всіх інших, які загинули на Донбасі від його зброї, не шкода! Він зробив свій вибір, коли йшов на цю братовбивчу війну за інтереси яценюка. турчинова та інших нацистів, скільки ще їм потрбіно трупів, щоб ми почали хоча б трошки думати! Потрібно сказати порошенку спасибі, який казав, що АТО закінчиться через декілька тижнів! Так, це просто жахливо!

  • Замість нього на той світ кращеб тебе забрав Господь.

  • Закрой рот. Из-за тех, которые там воюют, ты можешь спокойно сидеть и дышать. Умный такой(ая)?! Собирай шматье и поедь туда. Что жмет что-то?! Да если б не они, то может быть пол Украины лягло?! Думаешь им нравится воевать? не спать ночами и думая проснется он или нет….
   Цени, что есть такие люди, которые рескуя своей жизнью прикрывают чьито задницы!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.