На Хмельниччині податківці здали податківців на хабарах

Працівники підрозділу власної безпеки Державної фіксальної служби України у Хмельницькій області викрили злочинну діяльність офіцерів-податківців, що займались хабарництвом на території регіону,

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Четверо лейтенантів податкової міліції оперативного управління ДПІ у Хмельницькому, змовившись та фактично, створивши злочинне угруповання, вирішили збагатитися у незаконний спосіб.

Для цього вони, не маючи жодних законних підстав, розпочали перевірку продуктового магазину в одному з сіл області. При цьому всіляко провокували директора магазина на дачі хабаря, погрожуючи складанням неправдивих протоколів щодо реалізації алкогольних та тютюнових виробів без наявності ліцензії.

Наразі стосовно чотирьох податкових міліціонерів прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за перевищення службових повноважень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Про яку боротьбу з корупцією на Україні можна говорити, якщо наш сучасний гарант одночасно перебуває на найвищій державній посаді і володіє одним із найбільших бізнесів в нашій країні, а також немалим бізнесом в країні-агресорі? А в даному випадку спіймали найменшу “сошку”, і то, я впевнений, для “показухи”.

  2. А ще наш жидовський гарант за рік збагативсь в десятки раз і це в умовах коли в країні війна та відбувається збіднення народу. Чим же кращий жидяра від яника. Прийшов пияк до влади на крові людей. За все зло рано чи пізно прийдеться розплачуватися. На іногурації пияка впав солдат і на молитві в церкві впав син гаранта, Це і є знак того що жидяра розплатиться за невину кров людей своєю родиною.

  3. Шановна редакція Незалежний громадський портал, перевіряйте, будь ласка інформацію, яку публікуєте на сайті. Ця служба за 17 років свого існування не викрила жодної особи, і з таким рівнем професійної підготовки і морально-ділових якостей не зробить цього ніколи. Як це не пародоксально звучить, але Хмельницькій обл. підрозділ власної безпеки ДФС України має в своїй історії факти притягнення своїх співробітників до кримінальної відповідальності за корупційні діяння, і нахабно продовжує чиплятись за право на існування, фабрикуючи статистичні показники, підігруючи презтденту і його курсу на боротьбу з корупцією. Давайте, нарешті відповідати за свої слова і діїї, в тому числі в рамках кримінального законодавства. Тоді, можливо, в цій країні запанує лад. Слава Україні!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.