На Хмельниччині стали більше фіксувати злочинів, пов’язаних зі зброєю

За перші три місяці поточного року у Хмельницькій області зареєстровано 55 проваджень за ст. 263 Кримінального кодексу України  «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами» (у 2014-му було лише 15 таких випадків).

За словами начальника УМВС в Хмельницькій області Миколи Семенишина, такі цифри свідчать не про ріст “чорного” ринку зброю, а про посилення роботи міліції в цьому напрямку.

«Це є свідченням того, що міліція Хмельниччини чітко працює на визначеному міністерством пріоритетному напрямку по виявленню та документуванню осіб, які можуть бути причетними до незаконного розповсюдження зброї та боєприпасів», – заявив він.

Нагадаємо, що цього року на Хмельниччині 4 випадки вилучення зброї набули розголосу. Всі вони пов’язані з особами, що повернулися з зони АТО. У Нетішині зброю знайшли в гуртожитку. У Хмельницькому сталося 3 випадки: на залізничному вокзалі, у кафе та біля готелю «Енеїда».

Найбільш резонансним був останній, коли працівники УБОЗу затримали групу осіб, більшість з яких потім відпустили.  За інформацією прес-служби УМВС в Хмельницькій області по даному факту наразі слідство перевіряє чи мають затримані стосунок до підрозділів зони АТО.

Це необхідно для того, щоб визначити, який орган розслідуватиме справу. Злочинами, вчиненим військовими, займається військова прокуратура. Процес затягується, оскільки документи з зони АТО надходять повільно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.