Хмельницький університет управління та права розширив мережу своїх партнерів

Вчора у Хмельницькому університеті управління та права відбулася урочиста зустріч студентів та науково-педагогічних працівників університету з представником Girne American University (Кіпр), директором департаменту міжнародних зв’язків, керівником літніх шкіл паном Орханом Гасаноглу.

У ході зустрічі Хмельницьким університетом управління та права було презентовано нову магістерську програму «Міжнародне економічне право та альтернативні способи вирішення спорів», яка запроваджується на юридичному факультеті з вересня 2015 року спільно з Європейськими, білоруськими та українськими партнерами, а також окреслено перспективні напрями розвитку навчального закладу та його інтеграції у європейський освітній простір, зокрема у освітні програми Erazmus+, Horizon 2020 та ін.

05

Орхан Гасаноглу познайомив присутніх з Girne American University, окреслив перспективи навчання на різних спеціальностях студентів з України, а також участі студентів і викладачів у програмах академічних обмінів та стажуваннях.

06

«За результатами зустрічі було підписано довгостроковий договір про співпрацю між навчальними закладами, а також досягнуто домовленості про візит делегації університету до Girne American University у травні цього року з метою налагодження більш тісних ділових відносин та напрацювання конкретних напрямів їхньої реалізації» – повідомив ректор Хмельницького університету управління та права, член Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА- СОЛІДАРНІСТЬ” Омельчук Олег  Миколайович.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Оце правильно. Не можна сидіти на місці. Потрібно світ наближати до України і Україну до світу. Студенство, як ніхто, це зробить оперативно і правильно. Кордони спілкування мають бути якомога відкритіші, в закритому просторі не розвиваються, в закритомиу просторі вмирають, як і сталося з срср.

  2. А обов’язково в кінці статті акцентувати увагу, що ректор Омельчук є членом партіі Блоку Порошенка? Зовсім недавно він був членом партіі регіонів. Те що ректор змінює партіі як рукавички, для університету ніякоі ролі не відіграє. Університет не має розвитку, стоіть на місці. Декілька років підряд на перші курси факультетів недобори, нові спеціальності не відкриваються. Що з того що підписали договір з Кіпром? Це все так і залишиться на папері.

  3. Краще б написали, як в університеті хабарі навчилися брати. Чому це питання нікого не цікавить? Постворювали люстраційні комітети, борються з корупцією, проводять для піару круглі столи “Ні хабарництву”, а насправді деруть так, що аж очі вилазять. До відома – магістерська і дипломна робота коштує 400 євро, курсова робота коштує 400-500 гривень, успішна здача екзамену коштує 500 гривень, залік коштує 400 гривень… Чому про це мовчать? Кому це вигідно?

    • як кому? члену БПП-СОЛІДАРНІСТЬ.

    • НАСКІЛЬКИ Я ЗНАЮ ХАБАРІВ В ХУУПІ НЕ ВИМАГАЮТЬ !!! МОЇ ДІТИ ВЧИЛИСЯ І НАВЧАЄТЬСЯ ОДНА ДИТИНА ТЕПЕР В ЦЬОМУ ВУЗІ !!! ЖОДНОГО РАЗУ ГРОШІ НІХТО НЕ ВИМАГАВ !!! ЯКЩО НЕ БУДЕМО ДАВАТИ ХАБАРІВ —ТО І НЕ БУДУТЬ ЇХ ВИМАГАТИ !!!

    • Ніяких хабарів ніхто не вимагає. Платять ті , хто не хоче вчитись. Мій син закінчує 4-й курс і жодного разу не платили за модулі курсові чи екзамени. Платять , в основвному , неуки і гнилі, бо хочуть здати . В цьому Вузі дають знання тим , хто хоче їх отримати.

  4. Уважаемые Игорь и Анонимный, если вы имеете факты того, что пишите, просим обратиться в надлежащие органы и предоставить информацию. Если такой информацией вы не обладаете, то обращаю ВАШЕ внимание, что подобные комментарии называются “КЛЕВЕТА”. Именно пану Анонимному я предлагаю не первый раз обратиться в соответствующие органы, НО как видимо вы, пан Анонимный, из серии “а поговорить”. Я владею информацией, что ХУУП единственный ВУЗ в городе в котором не берут деньги за курсовые, дипломы и т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.