Хмельницький військкомат не поспішав виплачувати кошти сім’ї загиблого “атошника” – прокуратура

Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України під час перевірки в обласному військовому комісаріаті виявила порушення вимог законодавства про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Як з’ясувалося, сім’ї військовослужбовця, який загинув під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, не виплатили одноразову грошову допомогу.

У зв’язку з виявленим порушенням прокуратурою до суду заявлено адміністративний позов про визнання протиправної бездіяльності Хмельницького обласного військового комісаріату та стягнення на користь членів сім’ї загиблого мобілізованого військовослужбовця одноразової грошової допомоги в розмірі 609 тис грн

Як повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк, в ході судового розгляду одноразову грошову допомогу на користь позивача було виплачено в повному обсязі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Так,що тепер вірно зазначена ціна життя людини. 609 000 тисяч грн. А чи дійсно вартість життя така? Так ось, воєного комісара, без броника до м.Харкова, а дальше у 7-му бригаду, розвід роту, а дальше видати калаша,вдоволь свинячки і огірків солених, капусти, але без россолу, Позорисько! На що дивиться самооборона!

  2. Стид і позор!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.