Хмельничан веселила «Смішна ліга»

«Хмельницький університет управління та права традиційно підтримує різноманітні фестивалі, конкурси та змагання КВН, і завжди сприяє в їх організації. Не виключенням став і перший Хмельницький чемпіонат з гумору «Смішна ліга», який відбувся 7 квітня у театрі ім. Старицького. Ініціаторами проведення заходу такого формату стала славнозвісна команда КВН «Отдыхаем вместе» Хмельницького університету управління та права, за підтримки Хмельницької міської ради» – розповідає ректор Хмельницького університета управління та права, член Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА- СОЛІДАРНІСТЬ” Омельчук Олег  Миколайович.

Надзвичайно кумедними та сміливими жартами публіку розважали не тільки улюблені команди рідного міста переможців таких телепроектів як: “Бійцівський Клуб”, “Країна У”,  “Розсміши Коміка” і, звісно ж, “Ліга Сміху”, які заряджали аудиторію мега позитивними жартами та мініатюрами («Ми з 90-х», «Погранцы» «Педагоги тоже люди» та ін.), а і команди КВН Хмельницької області (м. Кам’янець-Подільський «Наш формат») і навіть інших регіонів нашої країни (м. Житомир «Сідней», м. Київ «КПІ» м. Тернопіль «Ляпас»)!

Весело, відверто, іноді абсурдно і дивакувато, але з абсолютно позитивним настроєм  дійство не залишило байдужим нікого!

Виступи учасників оцінювало поважне журі. Досить незвичним було обрання зірковими тренерами (Андрій Клименко, Тетяна Козюк, Роман Коваль, Ірині Мерлені, Анатолій Вінсекич, Сергій Слободенюк, Тарас Стадницький, Андрій Ткачов) команд, які найбільше їх вразили та з якими вони виступатимуть у півфіналі чемпіонату «Смішна ліга».

«Хмельницький університет управління та права вітає переможців: команду КВН «Сідней» м. Житомир. Бажаємо Вам наснаги, терпіння, веселого та якісного гумору, і нехай Ваші здобутки лише примножуються!» – додає ректор.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.