На Хмельниччині підприємство підробило документи, щоб утилізувати

Прокуратурою Ярмолинецького району спільно зі співробітниками УСБУ в області виявлено факт службового підроблення експертних документів службовими особами одного з місцевих товариств з обмеженою відповідальністю.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Встановлено, що у лютому 2015 року зазначеному товариству  відповідним Департаментом Міністерства екології та природних ресурсів України видано ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, тобто їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення чи утилізацію.

Водночас, як зазначив в.о. прокурора району Павло Маслюк,  з’ясовано, що з метою отримання цієї ліцензії ТОВ подало до Мінприроди пакет документів з позитивним висновком санітарно-епідеміологічної експертизи, який насправді органами Держсанепідслужби не видавався.

За вказаним фактом прокуратурою району до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України. Досудове слідство у провадженні здійснює райвідділ міліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. “Водночас, як зазначив в.о. прокурора району Павло Маслюк, з’ясовано, що з метою отримання цієї ліцензії ТОВ подало до Мінприроди пакет документів з позитивним висновком санітарно-епідеміологічної експертизи, який насправді органами Держсанепідслужби не видавався”

    Всі висновки видаються та реєструються. Це послуга встановлена КМУ . Якщо бабло не пройшло через бухгалтерію, то грошенята звісно де осіли. Тепер ділять відповідальність! Що буде підприємцю – аж нічого! Що буде особі, як буде доказано, що тут її вина. Виженуть з роботи, бо посадова особа і ще державний службовець. Такі випадки постійні, дивись аналогічний випадок в лютому 2015 року по санепідслужбі Хмельницької області. Це схемка гнила, її в любий час можна виявити. Але за нею потрібно слідкувати! Прокуратура зараз рветься за крупняком, СБУ за шпіонами та контролює різних запроданців, руки до цього не доходять. Це спадщина ще теї обл.СЕС та перевертнів! На мій погляд вже настав другий етап оптимізації цієї кантори, тобто повної ліквідації, тому із тими стереотипами,що там остались та працюють, ми наживаємо недорозуміння зі сторони європейських країн.Це очевидно та однозначно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.