Міністерство освіти розглядає закриття виша на Хмельниччині

До завершення нинішнього навчального року в Україні можуть повністю закрити 45 вищих навчальних закладів та їхніх філій в регіонах.

Як пише “Експрес”, найбільше в “чорний” список потрапило підрозділів приватного Київського університету культури і Європейського університету.

На Хмельниччині під закриттям може опинитися Кам’янець-Подільська філія ПВНЗ “Європейський університет”.

За даними сайту Кам’янець-Подільський он-лайн,  Кам’янець-Подільська філія “Європейського університету” готує фахівців за напрямками банківська справа, менеджмент організацій, менеджмент готельного та туристичного бізнесу і менеджмент з організації охорони здоров’я.

Нагадаємо, що Акредитаційна комісія України звернулася до Міносвіти з пропозицією взяти під контроль процес припинення діяльності вищих навчальних закладів (за рішенням засновників або з об’єктивних обставин) через неможливість надавати якісні освітні послуги та доручити Державній інспекції навчальних закладів України у місячний термін провести комплексну перевірку таких вищих навчальних закладів (включаючи 17 структурними підрозділами ПВНЗ “Київський університет культури”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.