На Хмельниччині лишились пенсій 1207 осіб

Відповідно до змін, внесених у пенсійне законодавство, з 1 квітня деякі категорії працюючих пенсіонерів мусять обирати між зарплатою і пенсією. Ця норма стосується державних службовців, прокурорів, суддів, слідчих, народні депутатів, тощо.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області, вже припинено виплату пенсій 1 тис. 207 таким пенсіонерам.

Багато хто вже зробив вибір на користь пенсії. За період з 1 березня до 1 квітня кількість працюючих пенсіонерів зменшилась на 1 тис. 339 людей і становила 76 тис. 865 осіб.  За лютий звільнилось з роботи 286 пенсіонерів, а за січень – 341.

Як розповіла НГП заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України Юлія Ковальчук, процес звільнення працюючих пенсіонерів ще не завершено. Люди продовжують нести накази про звільнення від 31 березня. Наразі вони знаходяться серед тих, кому пенсію не виплачують, адже інформація про працюючих пенсіонерів була оброблена до 31 числа. Але пенсію за квітень їм буде компенсовано.

Ще 15 тис. 343 працюючих пенсіонерів цього місяця отримають лише 85% призначених пенсій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Буде дивно, якщо судді та прокурори виберуть пенсію.

 2. Нічого дивного – вибрали пенсію…

 3. Це було вольове рішення влади в дусі більшовизму, тому що не має нічого спільного з чинною конституцією та “римським правом”.

 4. А чому б не розповсюдити цю норму на всіх пенсіонерів. Бо 85% це смішно. Всі такі пенсіонери виберуть роботу.
  Молоді – роботу, пенсіонерам – пенсії.

 5. А ви подивіться штатні списки: скільки у міській Раді сидить пенсіонерів на державній службі. Найкрутіше це віійськові та міліцейські підполковники та полковники, які в молоді роки втекли на неслабу пенсію, але їм мало. Ще й на державну службу влаштувалися, за гроші платників податків розважатися над людьми.

 6. Нічого дивного, закон про люстрацію Венеціанська комісія заблокувала, от уряд і придумує різні шляхи щоб відправити старі кадри з роботи. Все правильно, я за

 7. Згоден на рахунок молодих, але вони після завершення навчання хочуть одразу бути керівниками!!! Не йти і не удосконалювати своє уміння починаючи з фахівця, а керувати їм дай. Якщо ці молоді опеньки будуть керувати нічого не зная, ой і добре нам вісм буде, хіба не так????

  • цілком погоджуюся з вами!! таким прикладом (молоді і тупі )є ЛЕСЯ СТЕБЛО !!! НЕ ПРАЦЮЮЧИ ЖОДНОГО ДНЯ В ШКОЛІ -ХОЧЕ КЕРУВАТИ ОСВІТОЮ !!! ВИМУШЕНО ПІШЛА З ОДА —НЕ В НІКУДИ А В ОСВІТУ!!!! КЕРУВАТИ!!! КАПЕЦЬ ПОВНИЙ!!!

 8. Молоді треба добре вчитись і багато працювати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.