Хмельничани допомогли переселенцям

«Днями, членами Хмельницької териториальної організації Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ” було відправлено тонну картоплі в м.Северодонецьк. Переселенці з Луганської області отримали земельні ділянки в м. Северодонецьк.

IMG_3945
Люди готові працювати на землі, але є проблема, не має чим засіювати ці ділянки. Прес-служба Хмельницької організації тримає зв’язок з заступником голови облдержадміністрації Луганської області Ольга Лішик, щодо потреб та необхідної допомоги.
“До нас звертається багато людей з проханнями про допомогу Ми намагаємося допомогти в кожному випадку,  будь  – то купівля бронежилету, кошти для лікування пораненого або юридична допомога .
Керівництвом Хмельницької організації поставлена задача оказувати підтримку всім, хто  до нас
звернувся і самостійно знаходити тих, хто потребує допомоги,”-  розповідає прес-секретар служби Хмельницької териториальної організації Партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА – СОЛІДАРНІСТЬ” Ольга Соколова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Де ця солідарність була коли гинули люди на майдані , коли рік війна на сході , а це ж Петя вчора в Тернополі вибори об’явив треба вже піаритись от бидло.

 2. Немає ніякої солідарності на Хмельниччині. Назвіть хоч одне прізвище? Чи може вже створили заднім числом.

 3. повидаляли всі коментарі.
  Свобода слова.
  Правди ніхто не хоче чути

 4. 1 кг. картоплі коштує від 3 до 5 грн., тоб -то 1кг. по ціні 5 грн. х 1000 кг.= 5000 тис.грн.! “Сумашедші гроші”! Думаю не варто було піаритись, а тихенько відправити і все! Бо є в місті окремі люди , котрі одноосібно надавали допомогу бійцям АТО і переселенцям сумами, які перевищують 10 тис.грн. і більше, та це робили без лишнього піару. Це погляд зі сторони.

  • це не піар. це ганьба, на 5000 допомоги, 1000 за статтю на НГП.

  • в лютому Гончар з Симчишином разом з волонтерами послали в Краматорськ і Северодонецьк більше 30 тонн допомоги. ми возили цей вантаж. і ніхто ніде не піарився.

   • Так –і стаття і сума допомоги–піар. Але Свобода тільки й робить що квокче про допомогу і Симчишина, Самі на ворованій машині їздять. Пацан на записі програми Под центр казав. Через тиждень побачите в суботу о 20,50.

    • Та це ті пацани які крали знаки та троси по дорогах і здавали в металолом їх давно в тюрму треба було посадти за ті безчинства і хату конфіскувати злодії.

    • Натаха, мочи їх.

    • не квокче, а робить.
     щотижня вантаж на схід. реанімобіль, 3 УАЗИ. більше 10 фур харчів.

 5. НЕХАЙ ТА ОЛЯ СОКОЛОВА СПОЧАТКУ ВИВЧИТЬСЯ НА ПРЕС-СЕКРЕТАРЯ !!! СМІХ ТА Й ГОДІ!!! РОСІЙСЬКОМОВНА ХАМКА З СЕРЕДНЬОЮ ОСВІТОЮ Є ПРЕС-СЕКРЕТАРЕМ ПАРТІЇ ДІЮЧОГО ПРЕЗИДЕНТА !!! НАВІТЬ МАЛЕНЬКІ ПАРТІЇ ВИМАГАЮТЬ БІЛЬШОГО ВІД СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.