Облдержадміністрація благословила нові тарифи на перевезення пасажирів автобусами

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрі­шньообласному сполученні у межах Хмельницької області.

Відповідний документ датується 2 квітням.

Підвищення вартості проїзду у розмірі не більше 0,45 грн. за 1 пасажиро-кілометр (без ПДВ) визначене для юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на загальній та спрощеній системах оподаткування і є платниками податку на додану вартість; у розмірі не більше 0,54 грн. за 1 пасажиро-кілометр – для юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування і не є платниками податку на додану вартість.

taryfy

У вартість тарифу не закладені витрати, пов’язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах, автостанціях, та страховий платіж з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

Нагадаємо, що востаннє проїзд у внутрі­шньообласному сполученні Хмельниччини зростав 15 квітня 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. людоньки добрі за що жити? як виживати?
  думали буде новий губернатор, наведе порядок, буде за людей.
  він з ринку всіх повиганяв, проїзд підняв.
  як нам жити?

  • чому ж плачете?
   чому ж не виходити на майдан?
   бо грошиків за це не дають?

  • До Добрянського, та до зав.клубу Марії, поможуть, як добре попросите. І в кукурузі і транспортом також.

 2. Як жити – і далі скакати! А ще можна пофарбувати зупинки в Хмельницькому, тоді точно легше стане.

 3. гнати цього губернаторва

 4. як людям виживати?? бідні люди

 5. ой буде майдан

  • Ну будет, а толку? Снова те же лица до хрипоты прокричат стандартный набор майданных речовок- ганьба далой даеш, люстрация… и будут пробовать вмостится в кресла. станет вообще полный пиз…ц, снова майдан, снова те же лица-ганьба далой даеш…))))

   • майдан потрібен, бо через майдан очищається влада. ти скільки разів на день ходиш в туалет, щоб лайна позбутися? так і тут треб постійно очищатися. ті, хто попав у владу з майдану працювали по різному, але більшість з них почали міняти систему це великий плюс. зміни мають бути і далі, бо знов риги почали вертатися і красти все.

 6. губернатор думает о своей звезде

 7. За что боролись-на то и напоролись.

 8. читайте уважно-1 пасажиро кілометр 54 копійки
  Отже на пахальні свята від Катіону до на кладовища Щаровечки і Гречанського платимо по 54 копійки і баста

 9. Людоньки, що хотіли, то і маєте. Я ще в грудні 2013-го попереджав про такі наслідки майдану. Тільки не розумію, чого і моя сім’я за вашу дурість повинна розплачуватися.

 10. Все це робиться для того щоб перевізники відмовлялись від маршрутів.Будуть їздити нелегали.А губернатора настроює проти перевізників Катеренчук (депутат облради-регіонал).Гнати їх всіх потрібно!Вони всі проти робочого люду!!

 11. що за місяць часу зробив голова адміністрації?

 12. Не можливо це все читати.Працювати,це не говорити,це трохи інше.Дивує те,що кого б не призначили,народ не задоволений.Іде війна! Про блага забудьте!Давайте перетерпимо цей період і будемо спокійно працювати.Потрібно всім,разом зачекати!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.