Борис Колесніков: нова Конституція має дати поштовх для економічного зростання

Про це заявив прем’єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час презентації Опозиційного уряду у вівторок, 31 березня.

_DSC4407

За словами Бориса Колеснікова, якість нової Конституції має бути бездоганною.

«Конституція має дати новий поштовх для економічного зростання. А воно може бути забезпечене гарантіями недоторканності інвестицій. Інакше ніхто з інвестиціями в Україну не прийде. Є кілька основних точок для економічного зростання – успішний розвиток промисловості, сільського господарства, електроенергетики. Дуже потужний старт можуть забезпечити інформаційні технології. За оцінкою західних експертів, у нас одні з найкращих у світі фахівців з інформаційних технологій», – сказав Борис Колесніков.

Особливу увагу, на думку політика, необхідно приділити питанням науки і освіти. «Головним стратегічним інвестором в Україні є вихователь дитячого садка, вчитель школи і викладач у ВНЗ. Тому що без людського капіталу успіх взагалі неможливий», – зазначив Борис Колесніков.

«Вже із завтрашнього дня члени нашої команди виїжджають у регіони, де познайомляться з думками людей, і на другу половину квітня підготують програму Опозиційного уряду», – сказав Борис Колесніков.

За його словами, завдання Опозиційного уряду полягає в розробці стратегічно важливих законопроектів у питаннях соціально-економічної сфери, безпеки держави, а також конституційної реформи.

Народний депутат, віце-прем’єр-міністр з індустріалізації та відновлення Донбасу Опозиційного уряду Олександр Вілкул під час презентації Опозиційного уряду зазначив:

«В Опозиційному уряді я буду займатися питаннями промисловості, Нової індустріалізації і відновлення Донбасу. Ці напрямки є ключовими для виходу української економіки з тієї найглибшої кризи, в якій ми зараз знаходимося. І в той же час це ті напрямки, яким у нинішньому уряді приділяється мінімум уваги, там просто немає фахівців. Моя робота буде проходити не в київських кабінетах, а в трудових колективах, в цехах підприємств. Я сам все свідоме життя пропрацював в промисловості, від робочих спеціальностей до керівника підприємства», – сказав він.

Політик підкреслив, що Опозиційний уряд буде працювати з профспілками, з Федерацією роботодавців, українськими та зарубіжними експертами і залучатиме найкращий світовий досвід. Олександр Вілкул також зазначив, що інноваційна економіка неможлива без зростання освітнього і наукового потенціалу.

«Створення ланцюжка «Школа- ВНЗ-професійно-технічна освіта-перше робоче місце», плюс підтримка галузевої науки, є найважливішим питанням і найважливішим напрямком. Все це дасть можливість створити нові робочі місця і зберегти старі, залучити інвестиції, перейти на новий рівень інноваційної економіки, і звичайно підвищити зарплату і платежі в бюджет, щоб можна було підвищувати соціальний захист, підвищувати пенсії і підвищувати заробітну плату», – підсумував Олександр Вілкул .

_DSC4388

Голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко під час презентації Опозиційного уряду зазначив: «наша фракція і вся опозиція зробила важливий крок по зміцненню руху опору нинішній владі. Тому що ми вважаємо Опозиційний уряд важливою складовою опозиційного руху і переконані, що він буде відігравати важливу роль в тому, що суспільство знатиме правду, матиме альтернативу діючим рішенням сьогоднішньої влади», – сказав Юрій Бойко. Народний депутат підкреслив, що перед Опозиційним урядом вже поставлені пріоритетні завдання. «Перше пріоритетне завдання – підготовка законодавчих актів на засіданнях уряду, які потім наша фракція буде проводити через парламент і які будуть показувати нормальний здоровий шлях розвитку всієї держави на відміну від рішень, які ми бачимо сьогодні», – сказав політик.

Він підкреслив, що друге пріоритетне завдання – це створення альтернативи чинним рішенням уряду і влади. Також буде запропонований ряд заходів для економічного розвитку країни та досягнення миру на Сході України. За його словами, будуть розроблені альтернативні рішення з питань соціальної підтримки людей, які через рішень влади опинилися на межі зубожіння.

«Це також пріоритетне завдання уряду, який ми сьогодні презентуємо. Хочу сказати, що практично немає часу на розкачку і ми чекаємо, що плідна робота уряду почнеться прямо з сьогоднішнього засідання», – резюмував Голова парламентської фракції Опозиційного блоку.

_DSC4444

Нагадаємо, 31 березня 2015 року відбулося перше засідання Опозиційного Уряду.

Склад Опозиційного уряду:

Борис Колесніков – прем’єр-міністр.

Вадим Рабінович – віце-прем’єр-міністр з контролю за діяльністю правоохоронних органів;

Наталія Королевська – віце-прем’єр-міністр з соціальної політики і пенсійної реформи;

Олександр Вілкул – віце-прем’єр-міністр з індустріалізації та відновлення Донбасу;

Михайло Добкін – віце-прем’єр-міністр з реформи місцевого самоврядування;

Ігор Шурма – міністр охорони здоров’я;

Микола Шишман – міністр агропромислового комплексу;

Володимир Шемаєв – міністр інфраструктури і транспорту;

Костянтин Стогній – міністр внутрішніх справ і надзвичайних ситуацій;

Віктор Скаршевський – міністр фінансів;

Михайло Папієв – міністр соціального забезпечення;

Євгеній Мураєв – міністр економічного розвитку і торгівлі;

Володимир Макуха – міністр паливно-енергетичного комплексу;

Юрій Котляров – міністр юстиції;

Олена Колеснікова – міністр освіти, культури, науки, у справах сім’ї та молоді;

Павло Жила – міністр екології і природних ресурсів;

Костянтин Грищенко – міністр іноземних справ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Боря Хюндай

    • А нельзя ли у этих “теневых” министров, взять для страны кредит долго срочный? Так сказать, не словом, а делом, помогут стране!

  2. БОРЯ ІДИ В САД!!!

    • Той Боря хоч стадіони до Євро-2012 побудував. А шо побудували вишиванки за час Ющенка. Вишиванки за рік при владі влаштували для власного народу ГЕНОЦИД і ГОЛОДОМОР. Скач дальше,

  3. фуууу! ригівська заказуха!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.